تبلیغات

امن‌ترین خودروهای دنیا را بشناسید

آشنایی با امن‌ترین خودروهای دنیا امن‌ترین خودروهای دنیا؛ کشورهای مختلف همواره خودروهای مختلفی را تولید می کنند اما در این بازار تولید و فروش خودرو در جهان کسی موفق است که که از بالاترین کیفیت و زیباترین طراحی در ساخت خودرو استفاده کند. در این مقاله با جوانی ها همراه باشید. این رتبه بندی توسط ...

آشنایی با امن‌ترین خودروهای دنیا

امن‌ترین خودروهای دنیا؛ کشورهای مختلف همواره خودروهای مختلفی را تولید می کنند اما در این بازار تولید و فروش خودرو در جهان کسی موفق است که که از بالاترین کیفیت و زیباترین طراحی در ساخت خودرو استفاده کند. در این مقاله با جوانی ها همراه باشید.

امن‌ترین خودروهای دنیا را بشناسید

این رتبه بندی توسط کارشناسان Institute for Highway Safety انجام شده است که براین اساس خودروی بی ام و مدال طلای امنیت را دریافت کرده است زیرا در زمان بروز تصادف علاوه بر سرنشینان، سلامتی جان کودکان را در خودرو تضمین می کند.

امن‌ترین خودروهای دنیا

خودروی جنسیس جی ۸۰ به دلیل بهره مندی از سیستم هشدار برخورد شدید هر جسمی با بدنه و حفظ سلامتی سرنشینان جایگاه دوم را به دست آورده و تویوتا کمری به لطف بهره مندی از سیستم جدید Safety Sense سومین خودروی امن جهان لقب گرفته است.

امن‌ترین خودروهای دنیا

همچنین خودروهای مرسدس بنز کلاس جی ال سی، مرسدس بنز کلاس ای، سوبارو امپرزا، سوبارو اوت بک، کیا سئول، کیا سراتو و هیوندای سانتافه اسپورت به ترتیب مکان های بعدی ۱۰ خودروی امن جهان را به خود اختصاص داده اند.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار