تبلیغات

ماجرای ازدواج محمدرضا شریفی نیا با رز رضوی؟ از شایعه تا واقعیت

ماجرای ازدواج محمدرضا شریفی نیا با رز رضوی

به گزارش اولی ها: اولین قسمت سری جدید برنامه تلویزیونی دورهمی شب گذشته ۲۲ آذر ماه، با کارگردانی و اجرای مهران مدیری با موضوع شایعه و شایعه سازی به روی آنتن شبکه نسیم رفت.

مدیری از همان اول به شایعات ساخته شده در نبود برنامه تلویزیونی دورهمی اشاره کرد و از میان تماشاگران یک خانم و یک آقا در صحنه جدید دورهمی حاضر شدند و مدیری از آنها درخصوص شایعه پراکنی پرسید.

ماجرای ازدواج محمدرضا شریفی نیا با رز رضوی

ماجرای ازدواج محمدرضا شریفی نیا با رز رضوی

مهران مدیری در اولین قسمت به گفتگو با محمد رضا شریفی نیا پرداخت:

مدیری با بیان اینکه گفتگو با شریفی نیا از جمله گفتگوهای مهم و سخت است، گفت: گفتگو کردن با محمد شریفی نیا به نظر زمان بیشتری را می خواهد چرا که صحبت کردن با او کار دشواری است.

محمدرضا شریفی‌نیا، شب گذشته در برنامه دورهمی با اجرای مهران مدیری، به شایعات ازدواجش با رز رضوی اشاره کرد و گفت:
چند سال پیش در یک برهه زمانی تصمیم گرفتند تعدادی از هنرمندان را به سفر مکه ببرند. در آن سفر هر خانم زیر ۴۰ سال بنا به مقررات باید با یک مَحرم آقا سفر می‌کرد، به همین دلیل صیغه کوتاه مدتی بین هر دو نفر از خانم‌ها و آقایان خوانده شد.
در آن سفر ملیکا دخترم هم بود، رز رضوی دوست ملیکا نیز همراه ما بود، این امری طبیعی است اما برای ما تبعات داشت و در ایران یک روزنامه با شیطنت این اقدام را ازدواج تلقی کرد​.

شریفی نیا در پایان طبق رسم همیشگی دورهمی یک خودنویسی که از شهید بهشتی یادگاری گرفته بود را به موزه دورهمی اهدا کرد.

گفتنی است؛ سری جدید دورهمی با دکوری شبیه صحنه تئاتر و هم‌چنین فضایی برگرفته از المان‌های ایرانی اسلامی و معماری ایرانی به تهیه‌کنندگی سید مصطفی احمدی به روی آنتن شبکه نسیم رفت.

برای خندیدن و شاد بودن کلیک کنید


tweet

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار