تبلیغات

واکنش مردم به اعتراض لیلا حاتمی علیه ایران در جشنواره برلین + عکس

هجوم مردم ایران در اینستاگرام به لیلا حاتمی

لیلا حاتمی بازیگر زن معروف ایران که طرفداران بسیاری نیز در ایران داشت در حرکتی عجیب و بسیار ناشیانه علیه ایران در جشنواره برلین صحبت هایی کرد .

لیلا حاتمی در جشنواره برلین در حالی که این جشنواره مربوط به هنر است در نشست خبری فیلم خوک با پرداختن به حرف های سیاسی علیه ایران همه دنیا را متحیر کرد .

وطن فروشی لیلا حاتمی

انتقاد لیلا حاتمی از ایران در جشنواره برلین

اعتراض لیلا حاتمی علیه ایران کمی بوی وطن فروشی میداد و برخلاف نظر وی مردم ایران مسائل سیاسی کشورشان را بی ربط به کشورهای خارجی و اللخصوص مجامع هنری میدانند .

حمله لیلا حاتمی به ایران در حالی اتفاق افتاده است که مردم ایران همین چند روز پیش در راهپیمایی گسترده در دنیا ثابت کردند که با نظام جمهوری اسلامی ایران مشکلی ندارند و همگی با صدای بلند فریاد زدند که اگر مشکلی در کشور داریم به خودمان مربوط است و دخالت هر بیگانه ای در امور ما با پشت دستی در دهانش پاسخ داده میشود .

لیلا حاتمی در جشنواره برلین گفت :

” برای اولین بار است که من در مصاحبه‌ای سیاسی حرف می زنم. می‌خواهم از این فرصت استفاده کرده و عمیقا ناراحتی و عصبانیت خودم را از برخوردی که اخیرا با معترضان در ایران شد ابراز نمایم.
بله و این شرم ‌آور است که در کشور من، تظاهرات و اعتراض به بهای جان تظاهر کنندگان تمام می‌شود! “

باید دید لیلا حاتمی که اولین بارش نیست که در جشنواره های هنری دنیا شرکت میکند چرا وقتی به عنوان نماینده مردم ایران در یک جشنواره هنری شرکت کرده است برخلاف نظر مردم ایران مشکلات سیاسی کشورش را میان عده ای بیگانه فریاد میزند .

واکنش مردم ایران به صحبت های بی ربط لیلا حاتمی در جشنواره برلین بسیار جالب توجه بوده است .

هجوم مردم ایران به صفحه اینستاگرام لیلا حاتمی باعث شد تا نظرات مطالب آخر لیلا حاتمی بسته شود و اجازه نظردهی به مردم ایران ندهد .

جالب اینجاست که اگر لیلا حاتمی بر این فکر است که مردم ایران هم نظر اویند پس چرا حتی اجازه نظردهی مردم را در صفحه خود میبندد .

در اینستاگرام مردم ایران واکنش های بسیار جالبی نسبت به حرف های لیلا حاتمی نشان داده اند که البته بسیاری از آنها در اینجا قابل انتشار نیست .

برخی حرف های سیاسی لیلا حاتمی را التماس وی برای برنده شدن فیلم خوک در جشنواره برلین و همچنین التماس وی برای بهترین بازیگر زن شدن در این جشنواره میدانند زیرا که در به تمام دنیا ثابت شده است که هر چقدر فیلم ها علیه ایران باشد و هرچقدر علیه ایران صحبت شود بهتر جلوه داده میشوند .

برخی از مردم صحبت های لیلا حاتمی را وطن فروشی نامیدند و از وی گلایه کردند که وطن خود را چرا به حراج گذاشته است .

در زیر چند تصویر از نظرات مردم در اینستاگرام نسبت به صحبت های لیلا حاتمی را مشاهده میفرمایید :

واکنش مردم به صحبت های لیلا حاتمی در جشنواره برلین

اعتراض لیلا حاتمی از ایران در جشنواره برلین

لیلا حاتمی وطن فروش

واکنش مردم به اظهارات لیلا حاتمی

واکنش مردم به اعتراض لیلا حاتمی

واکنش مردم به صحبت های لیلا حاتمی در جشنواره برلین

واکنش مردم به صحبت های لیلا حاتمی در جشنواره برلین

واکنش مردم به انتقاد سیاسی لیلا حاتمی

لیلا حاتمی وطن فروش

واکنش مردم به صحبت های لیلا حاتمی در جشنواره برلین

loading...

loading...

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار