تبلیغات

تعبیر خواب آباژور و دیدن آباژور در خواب

 تعبیر خواب آباژور و دیدن آباژور در خواب

تعبیر خواب آباژور و دیدن آباژور در خواب

در این پست از بخش تعبیر خواب نسیم فان قصد داریم شما عزیزان را با تعبیر خواب آباژور آشنا کنیم. لوک اوینتها دیدن خواب آباژور را اینگونه تعبیر می کند: آباژور آشنایی زود گذر است و بعضی از تعبیرکنندگان گفته اند که زن جادوی او را حاصل کند و آن زن بی دین است و همچنین حرام خوار. پس همراه ما باشید تا به تعبیر های دیگر آن بپردازیم.

تعبیر خواب آباژور به گفته لوک اویتنهاو 

لوک اویتنهاو می گوید :

آباژور آشنایی عاشقانه زودگذر

بعضی از معبران گفته اند:

 دلیل کند که زن جادویه وی را حاصل گردد، و آن زن حرام خوار و بی دیانت بود

اگر بیند که در آبخانه بول و غائط همی کرد، دلیل کند که درجمیع مال غریق بود.

اگر بیند که کسی در چاه آبخانه خود افتد، دلیل کند مال خویش را هزینه کند.

 اگر بیند که در آنجا بیفتاد یا درچاه آبخانه بیفتاد، دلیل کند که مال کسی به غضب ستاند.

اگر بیند کهب یفتاد و دست و پایش شکست، دلیل کند که بلای سخت بدو رسد.

تعبیر خوا ب شکستن جراغ آباژور

شانسی را که به شما رو کرده است به راحتی و با دستان خودتان خراب خواهید کرد و ضرر مالی خواهید دید .

در صورتی که در خواب ببینید با استفاده از انگشتان خود و با نور چراغ یا آباژور سایه هایی زیبا روی دیوار یا پرده ایجاد میکنید ، به آرزوهای خوب و دلپذیر خود نزدیک شده اید و به زودی خرهای خوشی در راه است ????

دیدن چهره خودتان در شیشه لامپ آباژور 

به این معنی است که از طرف دوستی قدیمی به صورت غیر منتظره به شما نفع مالی خواهد رسید . این نفع مالی میتواند به صورت کمک و یا شراکت برای آغاز کار و یا رونق شغل فعلی شما باشد .

 تعبیر خواب آباژور و دیدن آباژور در خواب

تعبیر خواب آباژور و دیدن آباژور در خواب

تعبیر خواب آباژور و یا چراغ خواب 

دیدن چراغ خواب در خواب به معنی موفقیت مالی برای شماست . در صورتی که در خواب آباژور ببینید به این معنی است که در شغل خود موفق خواهید شد و به اهداف مالی که در نظر داری خواهید رسید

برای مشاهده تعبیر خوابهایی مانند تعبیرخواب آب بازی  ، تعبیر دیدن آب میوه  ، تعبیر خواب آب خنک  به این قسمت مراجعه کنید

تعبیر خواب خاموش کردن جراغ آباژور

به این معنی است که بزودی کاری انجام خواهید داد که در آینده دور ، برای شما سود و منفعت مالی خواهد داشت

در هر صورت دیدن چراغ یا آباژور برای شما خبر خوب مالی در پی دارد . در صورتی که در خواب ببینید که چراغ یا آباژور را روشن میکنید به این معنی است که فرصت مالی برای شما پیش خواهد آمد و شما از آن فرصت مالی نهایت استفاده را خواهید کرد .

برای مشاهده جامع ترین منبع تعبیر خواب میتوانید به صفحه اصلی تعبیر خواب مراجعه نمایید یا صحفه تعبیر خواب کلمات با حرف آ مراجعه نمایید.

گرد آوری و تنظیم : نسیم فان

مطالب متنوع دیگرطرز تهیه خوراک مرغ و سبزیجات مجلسی به سه روش + فیلم آموزشیطرز تهیه خوراک مرغ و سبزیجات مجلسی به سه روش + فیلم آموزشیطرز تهیه اشکنه کدو و بادمجان خوشمزه + فیلم آموزشیطرز تهیه اشکنه کدو و بادمجان خوشمزه + فیلم آموزشیتعبیر خواب آب گرم – دیدن آب گرم در خواب چه مفهومی دارد؟تعبیر خواب آب گرم – دیدن آب گرم در خواب چه مفهومی دارد؟تعبیر خواب آب خروشان و دیدن آب رودخانه در خوابتعبیر خواب آب خروشان و دیدن آب رودخانه در خوابتعبیر دیدن آب جوش در خواب چه معنایی دارد؟تعبیر دیدن آب جوش در خواب چه معنایی دارد؟تعبیر خواب آب کدر و کثیف، معنای دیدن آب کثیف در خواب چیست؟تعبیر خواب آب کدر و کثیف، معنای دیدن آب کثیف در خواب چیست؟تعبیر خواب – تعبیر آب چشمه در خوابتعبیر خواب – تعبیر آب چشمه در خوابطرز تهیه خوراک میگو سوخاری مجلسی با سس مخصوص + فیلم آموزشیطرز تهیه خوراک میگو سوخاری مجلسی با سس مخصوص + فیلم آموزشیتعبیر خوردن آب در خواب از نظر ابن سیرینتعبیر خوردن آب در خواب از نظر ابن سیرینطرز تهیه خوراک نخود فرنگی با مرغ مجلسی و خوشمزه + فیلم آموزشیطرز تهیه خوراک نخود فرنگی با مرغ مجلسی و خوشمزه + فیلم آموزشی

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار