تبلیغات

هک شدن نظرسنجی برنامه نود

هک شدن نظرسنجی برنامه نود

به گزارش اولی ها: روزنامه گل چاپ امروز (1 اردیبهشت 1397) در مطلبی مدعی شناسایی هکری شده که در نظرسنجی ها و پیش بینی های برنامه نود اخلال ایجاد می کرده است؛ موضوعی که قابل تامل و بحث بسیار است! اگر هک نظرسنجی ها و مسابقات پیش بینی برنامه نود صحت داشته باشد، تکلیف برندگان قرعه کشی ها چه می شود؟

هک شدن نظرسنجی برنامه نود

هک شدن نظرسنجی برنامه نود

با توجه به ضریب نفوذ بالای برنامه نود در بین بینندگان تلویزیونی و اینکه بسیاری با امید به برنده شدن در این مسابقه به این برنامه پیامک می دادند اگر این مورد حقیقت داشته باشد، احتمالاً شاهد ریزش شدید آمار پیامکهای واقعی برنامه نود خواهیم بود چرا که مخاطب وقتی متوجه می شود که در طول این مدت، سرش کلاه رفته دیگر اعتماد گذشته را برای شرکت در برنامه ای که امکان دستکاری در آن وجود هست، ندارد.

نکته جالب اینکه در آخرین نظرسنجی این برنامه نیز نتایج عجیبی به دست آمد که اصلاً با واقعیت سنخیت نداشت و قابل تامل بود؛ در حالی سردار آزمون به عنوان بهترین مهاجم لژیونر کشورمان در رده نخست نظرسنجی نود قرار گرفت که تعداد گلهای او در اروپا هنوز بهاندازه انگشتان یک دست هم نرسیده و این در حالی است که کاوه رضایی و کریم انضاری فرد با سابقه بازی در استقلال و پرسپولیس دو رقمی هستند! و اینکه سردار با توجه به اتفاقاتی که بین او و پدرش و باشگاه پرسپولیس رخ داد، از چشم بسیاری از هواداران پرسپولیس افتاد و اصولاً رای پرسپولیسی ها را هم از دست داد؛ حال چطور او رتبه اول را به دست آورد جای سوال دارد!

البته این اتفاق مسبوق به سابقه است و به یاد داریم که در برنامه نودی که پس از فوت مرحوم هادی نوروزی اجرا شد، اتفاقات عجیب و ماورایی رخ داد که در علم احتمالات چیزی شبیه به غیر ممکن بود.

در نهایت به نظر می رسد این سبک از قرعه کشی برنامه نود شائبه های بسیاری در اذهان مخاطبین بر جای می گذارد چرا که همه چیز با یک برنامه کامپیوتری اجرا می شود که هر اتفاقی ممکن است در پس پرده رخ دهد و به عنوان مثال،به نظر می رسد قرعه کشی که برای برندگان جوایز فروشگاه رفاه هر جمعه برگزار می شود، خالی از هرگونه شائبه ای است چرا که همه چیز در جلوی چشم بینندگان قرعه کشی می شود و نه در یک برنامه کامپیوتری که بینندگان فقط یک شماره می بینند.

همچنین بخوانید: پیوستن امید آهنگر و همسرش نوشین خانی به شبکه من و تو

برای شارژ رایگان همراه اول ، ایرانسل و رایتل کلیک کنید .

loading...

loading...

tweet

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار