تبلیغات

پیدا شدن آیناز دختر 7 ساله همدانی گم شده تکذیب شد + عکس

پیدا شدن آیناز دختر 7 ساله همدانی گم شده تکذیب شد رئیس پلیس آگاهی استان همدان شایعه پیدا شدن آیناز دختر 7 ساله همدانی که یک ماه پیش گم شده است را تکذیب کرد .

حدود یک ماه پیش خبری مبنی بر گم شدن دختر 7 ساله در همدان به نام آیناز منتشر شد .

متاسفانه در طی این یک ماه هنوز سرنخی از این دختر همدانی کشف نشده است اما در برخی رسانه ها برخی شایعه پردازان با انتشار خبری مبنی بر پیدا شدن آیناز موجب ایجاد امید واهی میان مردم شده اند .

سرهنگ رضا زارعی رئیس پلیس آگاهی همدان با تکذیب خبر پیدا شدن آیناز همدانی از مردم خواست تا در صورت مشاهده این دختر یا مورد مشکوک پلیس آگاهی را در جریان بگذارند .

پیدا شدن آیناز دختر 7 ساله همدانی گم شده تکذیب شد

سرهنگ رضا زارعی در گفت‌وگویی اظهار کرد: برخی از رسانه‌ها با انتشار خبری مبنی بر پیدا شدن سرنخی از آیناز موجب تشویش اذهان و ایجاد امید واهی در بین شهروندان شده‌اند.

وی این خبر را یک شایعه دانست و عنوان کرد: اگر سرنخ و نشانه‌ای از این دختربچه گمشده پیدا شود به صورت عام و فراگیر اعلام خواهیم کرد اما تا کنون به نتیجه‌ای نرسیدیم و تحقیقات و بررسی همچنان ادامه دارد.

زارعی از رسانه‌ها درخواست کرد، برای موضوعات مهمی چون گمشدن این دختر بچه نباید به شایعه متوسل شد چرا که دروغ و شایعه در این موضوعات نه تنها کمکی به یافتن او نمی‌کند بلکه فقط اذهان عمومی را تخریب می‌کند و ممکن است تبعات بدی را به دنبال داشته باشد.

رئیس پلیس آگاهی استان همدان در پایان بیان کرد: پلیس آگاهی تمام تلاش خود را همچنان ادامه می‌دهد و با انتشار هر گونه شایعه برخورد خواهد کرد.

به گزارش ، متأسفانه پس از گذشت یک ماه از گم شدن «آیناز» هیچ سرنخ و نشانه‌ای از او پیدا نشده است. پیش از این نیز شایعه شده بود که جسد گمشده دختر بچه ۸ ساله همدانی پیدا شده و یا دستگیری و بازجویی از مادرخوانده او در بین شهروندان شنیده شده که واقعیت ندارد.

پیش از این نیز سرهنگ رضا زارعی، رئیس پلیس آگاهی استان همدان در گفت‌وگو، افزوده، تلاش پلیس آگاهی استان برای یافتن این دختر بچه ۷ ساله همدانی همچنان ادامه دارد و تا یافتن سرنخ و نشانه‌ای این تلاش بی‌وقفه متوقف نخواهد شد.

وی ادامه داد: در صورت یافتن سرنخی از آیناز تحقیقات و بررسی برای یافتن دختر مفقود شده دو چندان خواهد شد و امیدواریم بتوانیم این گمشده را به آغوش گرم خانواده‌ای که یک ماه چشم انتظارند، بازگردانیم.

زارعی بار دیگر از شهروندان درخواست یاری کرد و گفت: شهروندان در صورت مشاهده این دختر بچه و یافتن سرنخ و نشانه‌ای از او و یا مشاهده موردی مشکوک به پلیس اطلاع داده و ما را در یافتن این گمشده یاری دهند.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار