تبلیغات

انتقاد امیرمهدی ژوله از پست های اینستاگرامی تشییع جنازه پیام صابری + عکس

انتقاد امیرمهدی ژوله از پست اینستاگرام مردم به سبک تسلیت به زیبا بروفه

امیرمهدی ژوله

متاسفانه شبکه اجتماعی اینستاگرام و تلاش برخی برای بالا بردن لایک و فالوور انسانیت را از بین برده است .

مراسم تشییع جنازه پیام صابری چهره پرداز ، بازیگر و کارگردان ایرانی که همسر زیبا بروفه بازیگر زن ایرانی است روز سه شنبه برگزار شد .

بی شک مراسم تشییع جنازه با ناراحتی و اندوه خانواده و نزدیکان متوفی همراه است که این بار عده ای از این ناراحتی و اندوه ها به دنبال سودجویی بوده اند .

متاسفانه در این مراسم عده ای با گرفتن فیلم از گریه زیبا بروفه همسر پیام صابری و خانواده پیام صابری و انتشار آن با تیترهای دردناک به دنبال لایک و فالوور بیشتر بودند .

این اقدام برخی افراد سودجو که از انسانیت بویی نبرده اند با انتقاد تند امیرمهدی ژوله نویسنده و بازیگر محبوب ایرانی همراه شد .

فیلم گریه و ناله زیبا بروفه

انتقاد از فیلم گریه و زاری زیبا بروفه در مراسم تشییع جنازه همسرش

امیرمهدی ژوله با انتشار عکس بالا نوشت :

خانوم بروفه نازنین تسلیت میگم بهتون.نه برای فوت پیام نازنین که حتماجاشون بسیار بهتر از اینجاست، نه برای یتیم شدن طفلتون که خدا پدری ها براش خواهد کرد و نه برای دل داغدارتون که ارام خواهد گرفت. تسلیت میگم برای اینکه همچنان باید با ما مردمانی زندگی کنید که از ناله هاتون تیتر میسازیم و با ضجه هاتون لایک میخریم.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار