تبلیغات

ازدواج حامد تهرانی و مینا کوون بازیگر و خواننده زن کره جنوبی !!! + عکس

ازدواج حامد تهرانی و مینا کوون بازیگر و خواننده زن کره جنوبی ازدواج حامد تهرانی بازیگر مرد ایران و مینا کوون Kwon Mina بازیگر و خواننده زن کره جنوبی شایعه یا واقعیت .

از جذاب ترین اخبار ستارگان ازدواج آنهاست که برخی خبرها از ازدواج حامد تهرانی علوی بازیگر مرد ایرانی و مینا کوون خواننده و بازیگر زن کره جنوبی خبر میدهد .

ازدواج حامد تهرانی و مینا کوون

ازدواج حامد تهرانی و مینا کوون

ازدواج حامد تهرانی و مینا کوون در برخی سایت های ایران مطرح شده است که حامد تهرانی بازیگر خنده بازار با مینا کوون Kwon Mina خواننده و بازیگر زن کره جنوبی قصد ازدواج دارند .

حامد تهرانی علوی بازیگر جوان و خوش استایل ایران که در فیلم خنده بازار با بازی خوب خود توانست خود را در زمره بازیگران طناز ایران قرار دهد این روزها با حاشیه جدیدی رو به رو شده است .

اینگونه که پیداست خبر ازدواج حامد تهرانی جنجال بزرگی را ایجاد خواهد کرد .

مین آ ک وون Kwon Mina ( در کره جنوبی نام و نام خانوادگی را برعکس مینویسند ) خواننده زن کره جنوبی و بازیگر زن کره جنوبی در 21 سپتامبر 1993 در بوسان کره جنوبی متولد شده است .

ازدواج حامد تهرانی و مینا کوون

مینا کوون

مینا کوون که هم اکنون 23 ساله هست در گروه موسیقی آ اُ آ AOA به خوانندگی مشغول است .

مینا در چندین فیلم کره جنوبی نیز بازی کرده است .

در برخی سایت ها از ازدواج حامد تهرانی و مینا کوون خبر داده شده که البته به هیچوجه این خبر عقلانی نیست .

ازدواج حامد تهرانی و مینا کوون

حامد تهرانی

هنوز حامد تهرانی به خبر ازدواجش با مینا کوون واکنشی نشان نداده است اما به احتمال زیاد باید منتظر تکذیبیه این خبر از بازیگر خنده بازار باشیم .

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار