تبلیغات

انتقاد کاپیتان پرسپولیس از حاشیه‌سازان!

سید‌جلال حسنی اعتقاد دارد در این برهه صحبت‌از  جدایی بازیکنان باعث بر هم خوردن نظم پرسپولیس می‌شود.

به گزارش تابناک ورزشی، این روزها شایعات زیادی در مورد جدایی بازیکنانی مثل رامین رضائیان و احمدنوراللهی در پرسپولیس مطرح شده که این موضوع صدای کاپیتان سرخپوشان را در آورده است.

سید جلال حسینی می‌گوید:متاسفانه تیم‌های بزرگ همیشه با حاشیه روبرو هستند و برخی به دنبال این هستند که برای این تیم‌ها حاشیه بسازند. مسلما هر بازیکنی بخواهد از جمع ما جدا شود باشگاه در مورد آینده‌اش تصمیم‌گیری می‌کند. این گونه نیست که برخی دوستان با ایجاد جو رسانه‌ای بخواهند درباره بازیکنی تصمیم بگیرند. فکر می‌کنم الان زمان مناسبی برای این‌گونه بحث‌ها نیست. احمد نورالهی بازیکنی است که از نظر فنی و اخلاقی یکی از بهترین‌هاست و اگر روزی هم قرار باشد تصمیمی بگیرد خودش و باشگاه این تصمیم را اتخاذ می‌کنند لطفا دوستانی که به دنبال حاشیه هستند دست از سر پرسپولیس بردارند  و اجازه دهند ما در آرامش به کارمان ادامه دهیم. انتشار چنین شایعاتی فقط تمرکز بازیکن و تیم را بر هم می‌زند. ما نیاز به آرامش داریم تا بتوانیم به روند خوب‌مان در لیگ ادامه بدهیم.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار