تبلیغات

جزییات تعطیلی مدارس فردا چهارشنبه در خراسان شمالی

جزییات تعطیلی مدارس فردا چهارشنبه در خراسان شمالی

اداره‌کل آموزش و پروش خراسان‌شمالی اعلام کرد: برخی مدارس نوبت صبح شهرستان‌های بجنورد فردا تعطیل هستند.

به گزارش ایلنا، در اطلاعیه‌های جداگانه سه‌شنبه شب این اداره کل آمده است: مدارس شهرستان بجنورد در مقطع ابتدایی و پیش دبستانی فردا چهارشنبه در شیفت صبح تعطیل است.

در اطلاعیه آموزش و پرورش اعلام شده که مدارس شهرستان اسفراین در مقاطع پیش دبستانی، ابتدایی و استثنایی به دلیل برودت هوا و یخبندان در نوبت صبح فردا تعطیل است.

همچنین به علت یخ‌زدگی معابر و برودت هوا مدارس مقطع پیش‌دبستانی و ابتدایی شهرستان گرمه، رازوجرگلان و مانه و سلمقان فردا چهارشنبه در شیفت صبح و عصر تعطیل است و براساس اطلاعیه فرمانداری جاجرم به علت یخ‌زدگی معابر و برودت دما مدارس مقطع پیش‌دبستانی و ابتدایی این شهرستان فردا چهارشنبه سوم آذر در شیفت صبح و عصر تعطیل است.

در آخرین اطلاعیه سه‌شنب شب اداره کل آموزش و پرورش خراسان شمالی اعلام شده که در شهرستان شیروان هم همه مدارس مقطع پیش‌دبستانی و ابتدایی این شهرستان در شیفت صبح روز چهارشنبه 3آذر تعطیل است.

همچنین اداره کل هواشناسی خراسان شمالی در اطلاعیه‌ای از بارش برف و کولاک، تداوم سرما، اختلال در تردد و لغزندگی جادها در استان خبرداد.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار