تبلیغات

هفته پنجم لیگ اروپا / مصاف منچستریونایتد با فاینورد

به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سیما هفته پنجم دور گروهی فوتبال لیگ اروپا فرداشب برگزار می شود.

به گزارش یوفا ، برنامه مسابقات به این شرح است :­

** پنجشنبه 4 آذر :­

* گروه یک :­

فنرباغچه ترکیه - زوریا لوگانسک اوکراین

منچستریونایتد -­فاینورد هلند

- تیم های فنرباغچه و فاینورد با 7 امتیاز اول و دوم هستند و منچستریونایتد با 6 امتیاز در رده سوم قرار دارد.تیم زوریا لوگانسک اوکراین با 2­امتیاز چهارم است.

* گروه دو :­

اف سی آستانه قزاقستان - آپوئل قبرس

المپیاکو یونان­- یانگ بویز سوئیس­

- آپوئل با 9 و المپیاکو با 7­امتیاز در رده های اول و دوم قرار دارند و تیم یانگ بویز با 4 امتیاز سوم است.تیم اف سی آستانه نیز با 2­امتیاز رده چهارم را در اختیار دارد.

* گروه سه :

قباله جمهوری آذربایجان - اندرلخت بلژیک

سنت اتین فرانسه­- ماینتس آلمان

- اندرلخت و سنت اتین با 8­امتیاز اول و دوم هستند و تیم ماینتس با 5 امتیاز رده سوم را در اختیار دارد.تیم قباله بدون امتیاز در رده چهارم جای دارد و عملا حذف شده است.

* گروه چهار :­

زنیت سن پترزبورگ روسیه - مکابی تل آویو فلسطین اشغالی

دندالک ایرلند­- آلکمار هلند

- علیرضا جهانبخش هافبک ملی پوش ایرانی عضو تیم آلکمار­است.

- زنیت سن پترزبورگ با 12­امتیاز در صدر است و مجوز صعود گرفت.تیم های دندالک و مکابی با 4­امتیاز دوم و سوم هستند.تیم آلکمار با 2­امتیاز چهارم است.

* گروه پنج :­

رم ایتالیا -­ویکتوریا پلژن چک

آستریاوین اتریش - آسترا جورجیو رومانی­

- تیم های رم با 8 و آستریاوین با 5 امتیاز در رده های اول و دوم قرار دارند و تیم آسترا جورجیو با 4­امتیاز سوم است.تیم ویکتوریا پلژن نیز با 3­امتیاز در رده چهارم قرار دارد.

* گروه شش :­

خنک بلژیک -­راپید وین اتریش­

آتلتیک بیلبائو اسپانیا - ساسولو ایتالیا

- تیم های 6 امتیازی خنک و آتلتیک بیلبائو اول و دوم هستند و تیم های 5­ امتیازی راپیدوین و ساسولو در رده های سوم و چهارم قرار دارند.

* گروه هفت :­

سلتاویگو اسپانیا -­استاندارد لیژ بلژیک

آژاکس هلند - پاناتینایکو یونان­

- آژاکس با 10­امتیاز صدرنشین است و مجوز صعود را کسب کرد.تیم های سلتاویگو و­استاندارد لیژ با 5­امتیاز دوم و سوم هستند.تیم پاناتینایکو با یک امتیاز در رده چهارم جای دارد.

* گروه هشت :

شاختار دونیتسک اوکراین - ­قونیه اسپور ترکیه

خنت بلژیک - براگا پرتغال­

- شاختار دونیتسک با 12­امتیاز صدرنشین است و صعود این تیم قطعی است.تیم های براگا با 5 و­خنت با 4 امتیاز دوم و سوم هستند و قونیه اسپور با یک امتیاز چهارم است.

* گروه نه :­

کراسنودار روسیه -­سالزبورگ اتریش­

شالکه آلمان - نیس فرانسه­

تیم شالکه با 12­امتیاز ضمن صدرنشینی ،­صعود خود را قطعی کرده است.تیم های کراسنودار با 6 و سالزبورگ و نیس با 3 امتیاز در رده های دوم تا­چهارم جای گرفته اند.

* گروه ده :­

اسلووان لیبرچ چک -­قراباغ اقدم جمهوری آذربایجان

فیورنتینا ایتالیا - پائوک یونان­

تیم فیورنتینا با 10­امتیاز در صدر است و تیم های قراباغ اقدم با 7 و پائوک با 4 امتیاز دوم و سوم هستند.تیم اسلووان لیبرچ با یک امتیاز چهارم است.

* گروه یازده :­

هاپوئل بیرشوآ فلسطین اشغالی -­اینتر ایتالیا

اسپارتاپراگ چک - ساوتهمپتون انگلیس­

- تیم اسپارتاپراگ با 9­امتیاز صدر جدول را به خود اختصاص داده است و تیم های ساوتهمپتون با 7 و هاپوئل با 4 امتیاز دوم و سوم هستند.تیم اینتر با 3 امتیاز در رده چهارم جای دارد.

* گروه دوازده :­

استه وا بخارست رومانی -­عثمانلی اسپور ترکیه

اف ث زوریخ سوئیس - ویارئال اسپانیا­

- تیم عثمانلی اسپور با 7 امتیاز در صدر قرار دارد و دو تیم ویارئال و زوریخ با 5­امتیاز دوم و سوم و استه وا بخارست با 3­امتیاز چهارم هستند.

از هر گروه دو تیم به دور یک شانزدهم نهایی راه خواهد یافت.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار