تبلیغات

جزئیات دقیق مراسم ترحیم و تشییع آیت‌الله موسوی اردبیلی

جزئیات دقیق مراسم ترحیم و تشییع آیت‌الله موسوی اردبیلی

بیت مرحوم آیت الله موسوی اردبیلی ، زمان دقیق مراسم ترحیم ، تشییع ، تدفین و وداع با پیکر این مرجع تقلید را اعلام کرد.

به گزارش خبرنگار ایلنا در قم، در حاشیه حضور شخصیت‌های برجسته حوزوی و سیاسی که برای عرض تسلیت و همدردی در بیت مرحوم آیت‌العظمی موسوی اردبیلی در قم حضور یافته بودند جزئیات مراسم ترحیم و تدفین این مرجع تقلید توسط بیت ایشان اعلام شد.

بر این اساس، فردا پنجشنبه چهارم آذر 95 و پس از نماز مغرب و عشاء پیکر مرحوم آیت‌الله موسوی اردبیلی در درون بیت این مرجع تقلید در کوچه ممتاز خیابان صفائیه قم قرار داده خواهد شد تا علما،‌ اساتید، طلاب و فضلای حوزه علمیه قم و همچنین عموم علاقه‌مندان و مقلدان این مرجع تقلید با پیکر ایشان وداع کنند.

مراسم وداع با پیکر آیت‌الله موسوی اردبیلی همراه با قرائت دعای کمیل در بیت این مرجع تقلید برگزار می‌شود.

بر اساس اعلام بیت مرحوم آیت‌الله موسوی اردبیلی(ره) جمعه پنجم آذرماه 95 از ساعت 9 صبح پیکر مرحوم آیت‌الله موسوی اردبیلی از جلوی بیت این مرجع تقلید در کوچه ممتاز خیابان صفائیه شهر قم به سمت حرم مطهر حضرت فاطمه معصومه(س) تشییع و پس از اقامه نماز میت در صحن آئینه حرم مطهر به خاک سپرده خواهد شد.

همچنین مراسم ترحیم و بزرگداشت آیت‌الله العظمی موسوی اردبیلی(ره) جمعه پنجم آذر 95 و بعد از نماز مغرب و عشاء در مسجد اعظم قم در جوار حرم حضرت معصومه با حضور علما، مراجع تقلید و اقشار مختلف مردم برگزار می‌شود.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار