تبلیغات

حذف اینتر از لیگ اروپا در شب برتری شالکه و آژاکس

در شب توقف تیم‌های ایتالیایی، شالکه و آژاکس رقبایشان را شکست دادند.

به گزارش مشرق، هفته پنجم مرحله گروهی لیگ اروپا با برتری شالکه و آژاکس و شکست اینترمیلان و فیورنتینا ادامه یافت.

 در گروه هفتم، آژاکس در خانه 2 بر صفر پاناتینایکوس را شکست داد. شون در دقیقه 40 و تته در دقیقه 50 برای آژاکس گل زدند.  در دیگر بازی این گروه، سلتاویگو و استاندارد لیژ به تساوی یک بریک رسیدند. در این گروه، آژاکس با 13 امتیاز صعود خود را قطعی کرد.

 در گروه هشتم، خنت و براگا به تساوی 2 بر 2 رسیدند و شاختار دونتسک 4 بر صفر قونیه اسپور را شکست داد. در جدول، شاختار 15 امتیازی صعود کرده است.

 در گروه نهم، شالکه 2 بر صفر نیس را شکست داد. کوپنوپلیانکا در دقیقه 14 و آئوگو از روی نقطه پنالتی در دقیقه 80 برای شالکه گلزنی کردند.

کراسنودار و سالزبورگ هم به تساوی یک بریک رسیدند.  درجدول گروه نهم، شالکه 15 امتیازی صعود کرد.

 بازی‌های گروه دهم با شکست 3 بر 2 فیورنتینا مقابل سالونیکی یونان پیگیری شد. شاخوف در دقیقه 5 ، ژالما در دقیقه 26  و رودریگس در دقیقه 90 برای سالونیکی و برناردسکی در دقیقه 33 و باباکار در دقیقه 50 برای فیورنتینا گل زدند.

 اسلوان لیبرچ هم 3 بر صفر قره‌باغ را برد. در جدول، فیورنتینای 10 امتیازی صدرنشین است.

 در گروه یازدهم، اینترمیلان در نهایت ناباوری  3 بر 2 مغلوب هاپوئل بیرشاو شد و از دور رقابت‌ها کنار رفت. ایکاردی در دقیقه 12 و بروزویچ در دقیقه 25 اینتر را پیش انداختند اما رقیب در شب اخراج هندانوویچ، دروازه‌بان اینتر در دقیقه 69 ، 3 گل زد و پیروز شد.

 در دیگر بازی گروه، اسپارتاپراگ یک بر صفر ساوتهمپتون را برد.  در جدول، اسپارتاپراگ 12 امتیازی صعود خود را جشن گرفت.

 در گروه دوازدهم، زوریخ و ویارئال به تساوی یک بریک رسیدند و استوابخارست 2 بریک عثمالی اسپور را برد.  در جدول این گروه، عثمالی اسپور با 7 و ویارئال، زوریخ و استوابخارست با 6 امتیاز اول تا چهارم هستند.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار