تبلیغات

مهاجم ذوب آهن یاد زیدان را زنده کرد+تصاویر

مهاجم هندوراسی ذوب‌آهن اصفهان پس از اعتراض بازیکنان صنعت نفت به تاخیرش هنگام تعویض واکنش عجیبی انجام داد.

صراط: مهاجم هندوراسی ذوب‌آهن اصفهان پس از اعتراض بازیکنان صنعت نفت به تاخیرش هنگام تعویض واکنش عجیبی انجام داد.

به گزارش "ورزش سه"، جری بنگستون که امسال از پرسپولیس به ذوب‌آهن رفته است بیشتر به کار گرفته می‌شود و در 11 هفته اخیر 9 بازی انجام داده که این اتفاق برای او بهتر از نیمکت‌نشینی‌های فصل گذشته به حساب می‌آید.

این مهاجم بلند قامت امسال فقط یک گل برابر گسترش فولاد به ثمر رسانده و یک پاس گل مقابل نفت تهران داده است و همچنین در دیدار اخیر تیمش نیز یک پنالتی از صنعت نفت آبادان گرفت که مهدی رجب‌زاده آن را تبدیل به گل کرد.

بنگستون در دقیقه 72 این بازی با سید محمد حسینی تعویض شد اما به دلیل اینکه تیمش با تک پنالتی‌ای که او گرفته بود یک بر صفر پیش بود برای خروج از زمین کمی تعلل می‌کرد؛ این حرکت مهاجم ذوب‌آهن با واکنش و اعتراض زبیر نیک‌نفس هافبک صنعت نفت همراه شد اما بنگستون در اقدامی عجیب با ضربه‌ی سر و زنده کردن کار زیدان در جام جهانی 2006، نیک‌نفس را نقش بر زمین کرد  و با یک اخطار از زمین بیرون رفت.

پس از حرکت بنگستون، حکیم نصاری بازیکن و حسن هوری دروازه‌بان صنعت نفت اعتراض شدیدی به داور مسابقه داشتند و نزدیک بود درگیری فیزیکی شکل بگیرد که با دخالت بازیکنان این قائله ختم به خیر شد.

مهاجم ذوب آهن یاد زیدان را زنده کرد+تصاویرمهاجم ذوب آهن یاد زیدان را زنده کرد+تصاویرمهاجم ذوب آهن یاد زیدان را زنده کرد+تصاویرمهاجم ذوب آهن یاد زیدان را زنده کرد+تصاویرمهاجم ذوب آهن یاد زیدان را زنده کرد+تصاویرمهاجم ذوب آهن یاد زیدان را زنده کرد+تصاویرمهاجم ذوب آهن یاد زیدان را زنده کرد+تصاویرمهاجم ذوب آهن یاد زیدان را زنده کرد+تصاویرمهاجم ذوب آهن یاد زیدان را زنده کرد+تصاویر

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار