تبلیغات

تعبیر خواب میوه

تعبیر خواب میوهReviewed by قدیری on Aug 4Rating: 4.5تعبیر خواب میوهتعبیر خواب میوه در باغ ، اگر به فصل آن توسط بیننده خورده شود ، یعنی که به اندازه آن مال جمع کند. اگر بی وقت میوه را خورد، دلیل که مال او تلف شود وبدان هر میوه که در خواب ببیند تاویل آن به درخت آن میوه بر می گردد یعنی اگر درخت به تاویل نیک بود دلیل بر نیکی است.

تعبیر خواب میوه

باشگاه خبرنگاران سایت تفریحی اولی ها سعی دارد در زمینه تعبیر خواب مطلبی را در رابطه با تعبیر خواب میوه در اختیار شما قرار دهد . در این مقاله با ما همراه باشید .

*******************************************************************

تعبیر خواب به روایت امام جعفر صادق

دیدن میوه فروش در خواب اگر میوه خوش طعم بود و آن را بفروشد، دلیل ضرر و زیان است.

بیشتر بخوانید : تعبیر خواب موم عسل

*******************************************************************

تعبیر خواب به روایت محمد بن سیرین

هر میوه ای که در خواب تر و شیرین بود دیدن آن ، دلیل بر منفعت است زمانی که توسط بیننده خواب خورده شود . اگر بیند از درختی آن را چید، یعنی به اندازه میوه مال و ثروت به دست می آورد . اگر بیند میوه از درخت پیش او افتاد یعنی که مال بی رنج به دست خواهد آورد .

*******************************************************************

مطلب پیشنهادی : تعبیر خواب آب چشمه

تعبیر خواب به روایت حضرت دانیال

هر میوه در باغ ، اگر به فصل آن توسط بیننده خورده شود ، یعنی که به اندازه آن مال جمع کند. اگر بی وقت میوه را خورد، دلیل که مال او تلف شود وبدان هر میوه که در خواب ببیند تاویل آن به درخت آن میوه بر می گردد یعنی اگر درخت به تاویل نیک بود دلیل بر نیکی است. اگر بد بود، تاویل بد می شود و دیدن میوه های ترش به خواب، دلیل غم و اندوه هستند و دیدن میوه های نارسیده، دلیل بر مال حرام می شود . اگر بیند که میوه های تابستان به زمین می افتد ، دلیل بر بیماری است .

*******************************************************************

تعبیر خواب به روایت منوچهر مطیعی تهرانی

دیدن میوه به طور عام در خواب خیر و برکت و نعمت می شود اما میوه ها یک تعبیر خاص دیگری هم دارند که در جای خود نوشته شده مانند انگور، آلو، سیب، گلابی و غیره اما اگر شما در خواب سبدی میوه دیدید بی آن که تشخیص دهید چه نوع میوه ای می باشد نعمت و خیر و برکت تعبیر می شود چه شما به دیگری بدهید یا از کسی بگیرید.

مطلب پیشنهادی : تعبیر خواب مورچه + تفاسیر دیدن مورچه در خواب

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار