تبلیغات

تعبیر خواب مسواک

تعبیر خواب مسواکReviewed by قدیری on Aug 5Rating: 4.5تعبیر خواب مسواکتعبیر خواب مسواک اگر کسی در خواب ببیند که دندان های خود را مسواک می کند ، دلیل بر این است که با همه خویشان خود احسان و نیکی می کند.

تعبیر خواب مسواک

باشگاه خبرنگاران سایت تفریحی اولی ها سعی دارد در زمینه تعبیر خواب مطلبی را در رابطه با تعبیر خواب مسواک در اختیار شما قرار دهد . در این مقاله با ما همراه باشید .

مطلب یپشنهادی : تعبیر خواب ماهی

*******************************************************************

تعبیر خواب مسواک به روایت جابرمغربی

اگر کسی در خواب ببیند که دندان های خود را مسواک می کند ، دلیل بر این است که با همه خویشان خود احسان و نیکی می کند.

بیشتر بخوانید : تعبیر خواب میوه

*******************************************************************

تعبیر خواب مسواک به روایت منوچهر مطیعی تهرانی

مسواک همیشه با دندان همراه است و اگر در خواب به صورت تنها دیده شود باز هم دندان ها را به خاطر خواهد آورد . اگر کسی در خواب ببینید دندان های خود را مسواک می کند دلیل بر این است که به خویشان و فرزندان و اهل خانه خود محبت، یاری و کمک می رساند و در واقع بزرگتری خانه و خانواده را به خوبی انجام می دهد. اگر شما در شرایط سنی مناسب برای بزرگتری خانواده خود قرار نگرفته اید از جانب ولی و بزرگتر مورد عنایت قرار خواهید گرفت چون مسواک زدن دندان به معنای رعایت متقابل اهل خانه می باشد . زنی اگر ببیند دهان و دندان خود را مسواک می کند و دندان های او سفید و براق شده است یعنی وظایف خانوادگی را به خوبی انجام می دهد و نزد شوهر عزیز و محترم خواهد شد . اگر کسی در خواب ببیند که مسواک در جیب خود دارد یا مسواک خریده است نسبت به خانواده خود بی توجه است به همین دلیل ذهن او این بی توجهی را با تجسم مسواک یادآور می شود . اگر کسی در خواب ببیند با مسواک کار دیگری غیر از شستن دندان های خود انجام می دهد دلیل بر این است که نیازمندیهای خانواده را رفع نمی کند و حتی حق آن ها را در جای دیگری مصرف می کند .

مطلب پیشنهادی : تعبیر خواب ملخ

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار