تبلیغات

تعبیر خواب مژه چیست ؟

تعبیر خواب مژه

باشگاه خبرنگاران سایت تفریحی اولی ها سعی دارد در زمینه تعبیر خواب مطلبی را در رابطه با تعبیر خواب مژه در اختیار شما قرار دهد . در این مقاله با ما همراه باشید .

همچنین شما می توانید در مجموعه تعبیر خواب اولی ها تعابیر چشم ، چشم پزشک و دیگر موارد مشابه را نیز مطالعه فرمایید .

*******************************************************************

تعبیر خواب مژه – تعبیر خواب به روایت امام جعفر صادق

دیدن مژه در خواب چهار وجه دارد .

نگه داشتن دین دوست مال خرمی

*******************************************************************

تعبیر خواب مژه – تعبیر خواب به روایت محمد بن سیرین

دیدن مژگان چشم درخواب ، نشانگر نگاه داشتن دین می باشد . اگر کسی در خواب دید مژه های او ریخته است ، دلیل بر فساد در دین است . اگر کسی در خواب دید مژگان چشم او می جنبید و در جای خود محکم نیست ، دلیل بر این است که او بیمار می شود.

*******************************************************************

تعبیر خواب مژه – تعبیر خواب به روایت منوچهر مطیعی تهرانی

مژه در خواب عزیزان و نزدیکان شما می باشد . کسانی که به شما خیلی نزدیک هستند و آن ها را دوست دارید و شب و روز و بیداری و خواب را با آن ها ایشان می گذرانید . این افراد در خواب به صورت مژه ظاهر می شوند . اگر کسی در خواب ببیند که هر دو چشم او مژه ندارد منزوی و تنها خواهد شد و نزدیکان او از اطرافش پراکنده خواهند شد . اگر در خواب مژگان پرپشت و انبوهی دیده شود اطراف شما شلوغ خواهد شد و خانه و خانواده ای انبوه و پر از جمعیت خواهید داشت. اگر شما در خواب ببینید چشم راست شما مژه دارد اما چشم چپ شما بدون مژه است از جانب برادر و خواهر و پدر و مادر خود بی محبتی می بینید و اهل خانه یعنی همسر و فرزندان شما نسبت به شما صمیمی و وفادار خواهند ماند و اگر ببینید چشم چپ شما مژه دارد اما چشم راست شما بدون مژه می باشد تعبیر آن بر عکس است .

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار