تبلیغات

بررسی بدعهدی‌های آمریکا در یک برنامه تلویزیونی

برنامه «نگاه یک» شبکه اول، تصمیم دارد موضوع بدعهدی‌های آمریکا را بررسی کند.

به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی شبکه یک، برنامه «نگاه یک» با موضوع عهدشکنی‌های آمریکا امشب با حضور «مهدی محمدی»، کارشناس مسایل سیاسی و «مسعود اخوان فرد» کارشناس حقوق بین‌الملل به روی آنتن خواهد رفت.

نقض عهد و عدم پایبندی آمریکایی‌ها از ابتدای برجام تاکنون، مغایرت‌های مندرج در قانون داماتو با برنامه جامع اقدام مشترک و بررسی ابعاد حقوقی این روند عهدشکنی‌های آمریکا، محورهای برنامه امشب، ۱۳ آذر برنامه «نگاه یک» را تشکیل می‌دهد.

چندی قبل سنای آمریکا قانون تحریم‌های ۱۰ ساله ایران را با دو سوم آراء تصویب کرد. قانون تحریم‌های ایران که پایان سال جاری میلادی، یعنی یک ماه دیگر، منقضی می‌شد، اولین بار در سال ۱۹۹۶ و در زمان دولت بیل کلینتون با هدف جلوگیری از سرمایه‌گذاری کلان خارجی در بخش نفت و گاز ایران تصویب شد و از آن زمان یک بار در سال ۲۰۰۶ تمدید شده است.

برنامه «نگاه یک» به تهیه‌کنندگی حسن نهضت و اجرای مهدی مهدی قلی، امشب بعد از سریال شبانگاهی و حوالی ساعت ۲۳:۱۵ از شبکه یک سیما پخش می‌شود.

انتهای پیام

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار