تبلیغات

تعبیر خواب یاسمن معنای دیدن درخت یاسمین در خواب

تعبیر خواب یاسمن معنای دیدن درخت یاسمین در خواب

تعبیر خواب یاسمن معنای دیدن درخت یاسمین در خوابReviewed by قدیری on Aug 19Rating: 4.5تعبیر خواب یاسمن معنای دیدن درخت یاسمین در خوابتعبیر خواب یاسمن ابن سیرین می گوید دیدن یاسمن در خواب اگر فصل یاسمن باشد خوب است, و به معنای عاقبت به خیری و فرزند تعبیر می شود اما اگر شخصی در خواب به شما یاسمن داد به معنای جدایی, بین شما و اوست . اگر در بیداری فصل یاسمن است تعبیر آن در خواب فرزندی خوشبخت می‌ شود

تعبیر خواب یاسمن

باشگاه خبرنگاران سایت تفریحی اولی ها سعی دارد در زمینه تعبیر خواب مطلبی را در رابطه با تعبیرخواب یاسمن در اختیار شما قرار دهد . در این مقاله با ما همراه باشید .

تعبیر خواب یاسمن

تعبیر خواب یاسمن

تعبیر خواب یاسمن – تعبیر خواب به روایت منوچهر مطیعی تهرانی

تعبیر درخت یاسمین در خواب زنی است که توانگر و بد اخلاق و در عین حال خوب رو که خوی بدش را به دیدن روی زیبای خود تحمل خواهید کرد . اگر یاسمین مفید باشد ، به معنای زن توانگر است اما نیکو فرجام و خوش عاقبت تعبیر می شود . یاسمین همانند گل های درختی می باشد با ریشه عمیق و عمر زیاد ،بنابراین دیدن آن در خواب نیکو است. دیدن درخت یاسمین در خواب خوب است اما اگر کسی در خواب ببیند که شخصی گل یاسمین از درخت می چیند و به او می دهد خوب نیست چون بین بیننده خواب و شخصی که گل می دهد جدایی خواهد افتاد . شاید دهنده گل همان نباشد اما گرفتن گل تنهای یاسمین نشانگر جدایی می باشد بین گیرنده و شخصی که مورد توجه او می باشد . اگر دهنده گل ناشناس است غمی زودگذر و نه چندان دیرپاست . چیدن یاسمین از درخت را نیز خوب تعبیر نکرده اند و غم و رنج و دوری و جدایی و فراق تعبیر می شود زیرا یاسمین چون از شاخه جدا شود زرد و پرپر خواهد شد و از بین خواهد رفت . برخلاف آن که اگر ساقه آن در آب باشد مدتی خواهد ماند . مجلسی رحمه الله علیه در مورد غرس و نشان درختن گل اعم از یاسمین و غیره معتقد می باشد که غرس درخت خوب و نشانه فرزند و ازدیاد مال و منال می باشد ، و شادی ، اگر درخت یاسمین در خواب باشد دولتی تعبیر می شود که از جانب زنی مالدار نصیب بیننده خواب خواهد شد.مطیعی تهرانی می گوید درخت یاسمن نشانگر زنی است ثروتمند که اخلاق خوبی ندارد .

تعبیر خواب یاسمن – تعبیر خواب به روایت ابن سیرین

تعبیر خواب یاسمن ابن سیرین می گوید دیدن یاسمن در خواب اگر فصل یاسمن باشد خوب است, و به معنای عاقبت به خیری و فرزند تعبیر می شود اما اگر شخصی در خواب به شما یاسمن داد به معنای جدایی, بین شما و اوست . اگر در بیداری فصل یاسمن است تعبیر آن در خواب فرزندی خوشبخت می‌ شود ،یاسمن سفید هم زنی ,عاقبت به خیر تعبیر می شود و تعبیر درختچۀ یاسمن ، زنی ثروتمند و بداخلاق خواهد بود . تعبیر چیدن یاسمن غم و اندوه می باشد . اگر در خواب ببینی کسی به تو یاسمن می دهد ، یـعـنـی میان شما جدائی خواهد افتاد.

تعبیر خواب یاسمن – تعبیر چیدن یاسمن در خواب

چیدن یاسمین از درخت را نیز خوب تعبیر نکردند و غم و رنج و دوری و جدایی و فراق تعبیر می شود چون یاسمین , از شاخه جدا شود زرد و پرپر خواهد شد و از بین خواهد رفت . برخلاف آن که اگر ساقه آن در آب باشد ، مدتی خواهد ماند.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار