تبلیغات

تقدیر از شریعتمداری با عنوان عمار رهبری

مراسم بزرگداشت روز دانشجو با حضور مدیرمسئول روزنامه کیهان در دانشگاه صدا و سیما برگزار شد که در این مراسم از شریعتمداری با عنوان عمار رهبری تقدیر شد.

صراط: مراسم بزرگداشت روز دانشجو با حضور مدیرمسئول روزنامه کیهان در دانشگاه صدا و سیما برگزار شد که در این مراسم از شریعتمداری با عنوان عمار رهبری تقدیر شد.

به گزارش فارس، مراسم بزرگداشت روز دانشجو در دانشگاه صدا و سیما صبح امروز با حضور مسئولان دانشگاه، دانشجویان و حسین شریعتمداری مدیر مسئول روزنامه کیهان برگزار شد.

شریعتمداری در این مراسم وقتی با عنوان دکتر صدایش کردند، گفت: من دکتر نیستم زیرا دانشجوی دانشکده پزشکی دانشگاه تهران بودم که دستگیر شدم و به حبس ابد محکومم کردند ولی پس از انقلاب آزاد شدم. بنابراین سال‌های باقیمانده از محکومیت حبس را به شاه بدهکارم.

وی با اشاره به خاطره‌ای از آیت‌الله شهید سعیدی گفت: روزی آیت‌الله سعیدی به من و مرتضی الویری پیام داد و گفت اوج شعار شما این است که می‌گویید من اگر برخیزم، تو اگر برخیزی همه برمی‌خیزند، شما برمی‌خیزی که چه کنی؟ جنبش دانشجویی باید قطب‌نمایش را به سوی هدف مقدسی نشانه‌گذاری کند.

شریعتمداری گفت: آیت‌الله شهید سعیدی به ما پیشنهاد داد که نام حضرت امام را در تظاهرات ببریم که پس از آن در نخستین تظاهرات دانشگاه تهران شعار روح منی خمینی، بت‌شکنی خمینی را سر دادیم.

شریعتمداری در صحبت‌های خود با بیان اینکه برخی افراد ضدانقلاب قمپز درمی‌کنند، گفت: قمپز نوعی توپ است که عثمانی‌ها در جنگ استفاده می‌کردند که این توپ‌ها صدا داشت، اما عملکرد نداشت.

در پایان سخنرانی شریعتمداری مجری برنامه از وی به عنوان عمار رهبری نام برد و با حضور مسئولان دانشگاه صدا و سیما قاب عکسی از تصویر مرحوم شایان‌فر به وی اهدا شد.

همچنین دانشجویان برتر حوزه‌های فرهنگی، ورزشی و پذیرفته شدگان دوره دکتری دانشگاه صدا و سیما نیز در این مراسم تقدیر شدند.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار