تبلیغات

دیدار داورزنی با همتایان روس و لهستانی خود

رئیس فدراسیون والیبال ایران در حاشیه اجلاس هیات رئیسه FIVB با روسای فدراسیونهای لهستان و روسیه دیدار و گفت وگو کرد.

به گزارش ایسنا، نشست هیات رئیسه فدراسیون جهانی والیبال (FIVB) از امروز (سه شنبه) آغاز می شود و به مدت دو روز ادامه دارد. محمدرضا داورزنی رئیس فدراسیون والیبال ایران در حاشیه این اجلاس با روسای فدراسیون والیبال کشورهای روسیه و لهستان دیدار و گفت وگو کرد.

یکی از محورهای مورد بحث در این دیدار انتخاب سرمربی برای تیم های ملی والیبال سه کشور بود که روسای فدراسیون های لهستان و روسیه نیز اعلام کردند هنوز سرمربی خود را انتخاب نکردند.

رئیس فدراسیون والیبال لهستان در این دیدار از بروتو، استویچف و دیجورجی به عنوان گزینه های مدنظر برای هدایت تیم ملی والیبال مردان لهستان نام برد و تاکید کرد هنوز تصمیم گیری نهایی در این مورد انجام نشده است.

انتخاب روسای کمیته های مختلف FIVB، ارائه گزارشی از نقاط ضعف و قوت عملکرد فدراسیون جهانی والیبال در هشت سال گذشته (2008 تا 2016)، گزارش مالی هشت سال گذشته، برنامه چشم انداز FIVB تا سال 2024، بررسی مقررات عمومی و قوانین مسابقات، پروسه انتخاب تیم های شرکت کننده در جام قهرمانی قاره ها سال 2017 و تعیین زمان و مکان نشست آینده هیات رئیسه فدراسیون جهانی والیبال از محورهای نشست دو روزه FIVB در لوزان سوئیس است.

انتهای پیام

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار