تبلیغات

می آبادی: برای تیم ملی هندبال برنامه دو ساله طراحی می‌شود

دبیر و سخنگوی فدراسیون هندبال زمان برگزاری کمیته فنی را تا پایان دی ماه اعلام کرد و گفت: در سال آینده قهرمانی آسیا، انتخابی جهان و بازی‌های آسیایی 2018 جاکارتا را پیش‌رو داریم که باید برنامه‌ریزی دو ساله برای تیم ملی تنظیم کنیم.

دبیر فدراسیون هندبال در گفت گو با ایسنا، در مورد تشکیل کمیته فنی برای تیم ملی بزرگسالان اظهار کرد: اخیراً سرپرست فدراسیون هندبال برای تشکیل این کمیته دستور داده است اما مرتب اتفاقاتی پیش می‌آید که این موضوع میسر نمی شود، اما امیدواریم که در هفته‌های آینده کمیته فنی تشکیل شود.

او در مورد انتخاب سرمربی تیم ملی هندبال که خارجی است یا خیر؟ گفت: درخصوص انتخاب سرمربی، چه داخلی و چه خارجی، کمیته فنی باید تصمیم بگیرد.

سخنگوی فدراسیون هندبال در ادامه خاطر نشان کرد: باید یک برنامه دوساله با نظر و مشورت کمیته فنی و کارشناس‌های فدراسیون نوشته شود و تا این برنامه تدوین و نهایی نشود، نمی‌توانیم در مورد ایرانی و خارجی بودن سرمربی و یا زمان برگزاری اردوهای تیم ملی نظر دهیم.

دبیر فدراسیون هندبال با بیان اینکه برنامه دو ساله‌ای در دستور کار قرار دارد، توضیح داد: برای سال آینده برنامه‌ریزی کرده‌ایم. در سال آینده قهرمانی آسیا، انتخابی جهان و بازی‌های آسیایی 2018 جاکارتا را پیش رو داریم. باید برنامه‌ریزی دو ساله تنظیم کنیم.

او با بیان اینکه در خصوص این موضوع به وزارت ورزش نیز گزارشی ارسال شده است، بیان کرد: گزارشی نیز از این برنامه به وزارت ورزش و جوانان ارسال کردیم. در این برنامه، آماده سازی تیم ملی برای حضور در تمام رقابت‌ها دیده شده است.

سخنگوی فدراسیون هندبال ادامه داد: اکنون باید منتظر باشیم تا ببینیم وزارت ورزش با بودجه‌ای که پیشنهاد دادیم موافقت می کند و برنامه و بودجه ارایه شده توسط کارشناس‌های وزارت ورزش مورد موافقت قرار می گیرد. تاکنون شخصا چند جلسه با وزارت ورزش داشتم و در آینده نیز جلساتی خواهیم داشت تا به نتیجه نهایی برسیم.

می‌آبادی در پاسخ به این پرسش که آیا برای تشکیل اردوهای تیم ملی زمان کافی داریم، گفت: در سال 94 نیز از حدود تیرماه اردوهای تیم ملی برای حضور در مسابقات انتخابی جهان و آسیا تشکیل شد. اکنون نیز با این برنامه دو ساله پیش خواهیم رفت.

وی در ادامه در مورد تشکیل کمیته فنی برای تیم‌های ملی در رده های پایه نیز تاکید کرد: کمیته فنی که تشکیل شود، در مورد همه تیم های پیش‌بینی خواهد شد.

دبیر و سخنگوی فدراسیون هندبال در مورد زمان برگزاری این جلسه کمیته فنی خاطرنشان کرد: امیدوارم تا قبل از پایان دی‌ماه این کمیته تشکیل شود و نتایج آن نیز اعلام شود.

او در پایان به پاسخ به این پرسش که آیا وزارت ورزش برای برگزاری انتخابات پیغامی به فدراسیون داده است یا خیر؟ گفت:‌ نمی‌دانم. باید این را از سرپرست فدراسیون بپرسید.

انتهای پیام

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار