تبلیغات

شک و تردید بازار بر سر توافق اوپک

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین،پس از اختلاف هایی که در بازار خام آمریکا و شک و تردیدهایی که بر سر کاهش تولیدات اوپک ایجاد شد، در آغاز معاملات  امروز، قیمت نفت از روند افزایشی خود کمی عقب نشینی کرد. 

قمیت نفت خام بین المللی برنت با کاهش ۱۶ سنت کاهش به قیمت هر بشکه  ۵۲ دلار و ۸۴ سنت در بازار به فروش رسید. قیمت نفت وست تگزاس اینتر مدییت نیز  در شروع معاملات امروز با کاهش ۱۵ سنتی به  قیمت ۴۹.۶۲ دلار در بازار عرضه شد که پس از مدتی به ۵۰.۰۷ دلار افزایش یافت.

ذخایر نفت خام آمریکا در هفته ای منتهی به ۲ دسامبر ۲.۴ میلیون بشکه در روز کاهش یافته که این عدد بیشتر از یک میلیون بشکه در روز است که کارشناسان پیش بینی می کردند. 

قیمت نفت پس از توافق اعضای اوپک و روسیه بر سر کاهش تولید ، تا کنون روندی افزایشی داشته است.  روز پنج شنبه نیز بازار با روندی کاهشی بازار را آغاز کرد، ولی سپس دوباره قیمت نفت افزایش یافت.

با این حال همچنان شک و تردید هایی در رابطه با اجرایی شدن توافق کاهش تولید نفت برای متعادل ساختن بازار وجود دارد که  این موضوع باعث شده که بازار همچنان ثباتی نداشته باشد.

منبع: رویترز

35224

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار