تبلیغات

استقرار سایت ویژه برف روبی در میدان آزادی

شهردار منطقه 9 با اشاره به مشکلات ناشی از بارش های جوی و یخ زدگی معابر از استقرار یک سایت ویژه برف روبی در میدان آزادی خبر داد و گفت: همه محورهای منتهی به میدان نیز در اولویت ویژه قرار دارند.

به گزارش خبرگزاری صداوسیما به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه 9، حمید محسنی افزود: میدان آزادی و معابر منتهی به این میدان بزرگ در اولویت طرح نگهداشت قرار گرفته و از حساسیت ویژه ای برخوردار است. استقرار سایت ویژه برف روبی در میدان آزادی
وی گفت: براساس جلساتی که با نهادهای خدمت رسان و مجموعه فرودگاه داشتیم این هم افزایی و تعامل وجود دارد تا مشکلات ناشی از بارش های جوی در کمترین زمان ممکن مرتفع شود.
شهردار منطقه 9 ادامه داد: امسال ستاد برف روبی همه حساسیت خود را به بزرگراه های سطح محدوده از قبیل یادگار امام(ره)، لشکری، سعیدی و فتح و معبر اصلی منطقه که همان خیابان آزادی است معطوف کرده و سایت های برف روبی در حاشیه این نقاط پر تردد جانمایی شده است.
وی اذعان داشت: علاوه بر 5 سایت اصلی برف روبی در محلات 9گانه،50 مخزن شن و نمک در سطح محدوده جانمایی و گروه های عملیاتی نیز مشخص شده تا در زمان بارندگی خدمت رسانی کنند.
محسنی با بیان اینکه اکیپ های برف روبی همواره باید آمادگی لازم را داشته باشند نیز گفت: با توجه به حضور فعال عوامل برف روبی و تجهیز ماشین آلات از هرگونه یخ زدگی و لغزندگی در معابر جلوگیری می کنیم.
شهردار منطقه 9 خاطرنشان کرد: آموزش های لازم درخصوص برف روبی و نحوه شن پاشی به عوامل کارگری داده شده و سایت های برف روبی در کمترین زمان ممکن تجهیز خواهد شد.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار