تبلیغات

رکورد نوسازی تاکسی های فرسوده شکسته شد/تسهیلات ویژه برای دارندگان تاکسی پیکان/جولان هزار و 400 دستگاه پیکان تاکسی در تهران

معاون فنی و بهره برداری سازمان مدیریت و نظارت تاکسیرانی شهر تهران از نوسازی 9 هزار تاکسی فرسوده خبر داد.

رکورد نوسازی تاکسی های فرسوده شکسته شد/تسهیلات ویژه برای دارندگان تاکسی پیکان/جولان هزار و 400 دستگاه پیکان تاکسی در تهرانمهدی ابراهیمی معاون فنی و بهره برداری سازمان مدیریت و نظارت تاکسیرانی شهر تهران در گفتگو با خبرنگار گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان؛ اظهار داشت: طرح نوسازی تاکسی های فرسوده تهران از خرداد ماه آغاز شد و تا پایان روز گذشته 9 هزار تاکسی فرسوده نوسازی شد.
 
وی افزود: نوسازی 9 هزار تاکسی فرسوده یک رکورد بی نظیر است و برای نخستین بار توانستیم 9 هزار تاکسی فرسوده را نوسازی کنیم و امیدواریم تا پایان سال این مقدار افزایش یابد.
 
ابراهیمی اذعان کرد: 6 هزار و 300 تاکسی پیکان در تهران داشتیم که با دستورالعمل سال گذشته مبنی بر حذف تاکسی پیکان، 4 هزار و 900 تاکسی پیکان نوسازی شد و فقط یک هزار و 400 دستگاه دیگر پیکان تاکسی داریم که در همین خصوص هزار و 400 دستگاه تاکسی پیکان در ناوگان تاکسیرانی وجود دارد.
 
معاون فنی و بهره برداری سازمان مدیریت و نظارت تاکسیرانی شهر تهران در پایان بیان کرد:‌ با توجه به این که بیش از 20 درصد رانندگان تاکسی مشکل چک برگشتی و ضمانت داشتند، هئیت دولت مصوب کرده است که به منظور حل مشکل تاکسیرانان، بانک مرکزی حتی به این متقاضیان تسهیلات ارائه دهد اما هنوز بانک مرکزی این مصوبه را ابلاغ نکرده است، همچنین برای دارندگان تاکسی پیکان تسهیلات ویژه‌ای در نظر گرفته شده که 2 تا 5 میلیون وام قرض الحسنه در زمان پیش پرداخت اولیه دریافت کنند.
 
انتهای پیام/

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار