تبلیغات

فروشگاه دانلودی پونک

article 1 دانلود فیلم دوره آموزشی مقاله نویسی علمی دانلود فیلم آموزش جامع مقاله نویسی علمی

امروزه برای بسیاری از کسانی که قصد ادامه تحصیل در مقاطع تحصیلات تکمیلی و عضویت در هئیت علمی دانشگاه ها و موسسات پژوهشی را دارند، فرا گرفتن مقاله نویسی می تواند نقش بسیار مهمی در بالا بردن شانس پذیرش آنها داشته باشد.

نوشتن مقاله مستلزم داشتن طرحی مدون است و نه تنها ارزش های محتوایی باید در آن رعایت شود، بلکه باید از الگو و ساختار روشمندی پیروی کند. بدون شک مقاله نویسی نیز مانند هر کار دیگری نیاز به دانستن یک سری اصول و مهارت ها دارد و بدون آن حتی ارزش های محتوایی بدون نتیجه خواهند ماند و تبدیل به نتیجه و چاپ نخواهند شد.

فاکتورهای زیادی در به نتیجه رساندن یک تحقیق، تاثیرگذار هستند. از جمله مهم ترین فاکتورها می توان به چگونگی تدوین مقالات از لحاظ ساختاری، چگونگی ارسال مقاله، چگونگی پیدا کردن ژورنال متناسب با تحقیق، چگونگی پاسخ به نظرات داوران و مکاتبه با سر دبیر و … اشاره کرد.

بدون رعایت این نکات و ملاحظات، بی شک حتی نتیجه یک تحقیق ارزشمند جایی برای چاپ نخواهد داشت. آشنایی با این ملاحظات و نکات، هدف اصلی این دوره بوده و دانشجویان و محققان پس از گذراندن دوره آنلاین مقاله نویسی، قادر خواهند بود تا نتیجه تحقیقات خود را (به شرط رعایت این نکات و ارزش محتوایی تحقیق) به مرحله چاپ برسانند.­­

برخی از سرفصل هایی که در این مجموعه خواهید آموخت :

اجزای مقاله نگارش مقاله فرایند داوری مقالات ژورنالی شاخص های ارزیابی پیش‏‌نمایش ویدیویی:

The post دانلود فیلم دوره آموزشی مقاله نویسی علمی appeared first on فروشگاه دانلودی پونک.

]]>

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار