تبلیغات

بازسازی پله هشتم خیابان گاندی

معاون فنی شهرداری منطقه 6 از پروژه مرمت و بازسازی پله هشتم خیابان گاندی در راستای مناسب سازی فضاهای شهری و سهولت در تردد و دسترسی مناسب شهروندان محله گاندی به خیابان حضرت ولی عصر (عج) خبر داد.

به گزارش خبرگزاری صداوسیما به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه 6، سید رامین حسینی نژاد تصریح کرد: عملیات حفاری دستی آرماتور گذاری و بتن ریزی بیش از 50 درصد پیشرفت داشته است.
معاون فنی و عمران شهرداری منطقه 6 همچنین از اتمام عملیات بتن ریزی فونداسیون و دیوار حائل بخش های اداری، اسکان کارگری و ساختمان اصلی پروژه احداث ساختمان و اسکان کارگری ایستگاه بازیافت پسماند بیهقی خبر داد.
وی در ادامه اضافه داد: در راستای مناسب سازی فضاهای شهری و تفکیک زباله به صورت مکانیزه، ساختمان و اسکان کارگری ایستگاه بازیافت پسماند بیهقی نیز احداث می شود.
حسینی نژاد در ادامه از اتمام عملیات سفت کاری و تاسیسات زیر بنائی و شروع عملیات نازک کاری و نمای پروژه مرکز خدمات اجتماعی و رفاهی الوند خبر داد و تصریح کرد: معاونت فنی و عمرانی شهرداری منطقه 6 در راستای ارائه خدمات اجتماعی و رفاهی به اهالی محترم خیابان الوند اقدام به احداث این مرکز کرده است.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار