تبلیغات

یک فیلم«طنز جنگی» در راه است

پروانه مرزبان گفت: من معتقدم این فیلم در صورت ساخت می‌تواند تمام نوجوانان را به سالن‌های سینما بکشاند، چرا که از همین حالا با مشورت‌های زیادی که داشته‌ایم به این نتیجه رسیده‌ایم فضایی شاد را در سراسر این فیلم نشان دهیم.

به گزارش پایگاه 598 به نقل از سینما پرس ،پروانه مرزبان، تهیه‌کننده سینما درباره جدیدترین فعالیت‌هایش گفت: این روزها صادق‌دقیقی مشغول کار روی یک فیلمنامه با محوریت دفاع‌مقدس و با چاشنی طنز است که بلافاصله پس از اتمام نگارش و دریافت پروانه ساخت آن را کلید خواهیم زد.

این تهیه‌کننده باسابقه افزود: علاقه اصلی من و آقای صادق‌دقیقی همواره روی مبحث نوجوانان در مواجهه با مساله جنگ و دفاع‌مقدس است و این مهم در سایر آثار پیشین ما نیز نمود عینی داشته و براساس آنچه دغدغه‌مان محسوب می‌شود کار جدیدمان نیز درباره تعدادی نوجوان است که درگیر جنگ می‌شوند.

مرزبان در ادامه اشاره داشت: من معتقدم این فیلم در صورت ساخت می‌تواند تمام نوجوانان را به سالن‌های سینما بکشاند، چرا که از همین حالا با مشورت‌های زیادی که داشته‌ایم به این نتیجه رسیده‌ایم فضایی شاد را در سراسر این فیلم نشان دهیم.

این تهیه‌کننده سینما خاطرنشان کرد: ما قصد داریم اشتیاق و شور نوجوانان برای دفاع از میهن اسلامی را با این فیلم افزایش دهیم؛ شور و اشتیاقی که طی سال‌های پس از انقلاب اسلامی در سراسر کشور ما وجود داشت و همین باعث شده بود برخی از بهترین جوانان و نوجوانان کشورمان با طیب خاطر به جبهه‌های نبرد حق علیه باطل بروند و از جان و مال و ناموس‌شان دفاع کنند.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار