تبلیغات

عروسي بعد از 65 سال بله گفت

يک مرد انگليسي که اواسط دهه 40 قرن گذشته از خانمي خواستگاري کرده بود، بالاخره پس از 65 سال "بله" را گرفت و با زن مورد علاقه خود ازدواج کرد.

جالبترين ها - مجله اينترنتي آتا ايرانعروسي بعد از 65 سال بله گفت

يک مرد انگليسي که اواسط دهه 40 قرن گذشته از خانمي خواستگاري کرده بود، بالاخره پس از 65 سال "بله" را گرفت و با زن مورد علاقه خود ازدواج کرد. مايکل فيتر انگليسي، اواخر جنگ جهاني دوم در منطقه هايز در شهر لندن با خانمي به نام ماري اوتين آشنا مي شود.

اين آشنايي به عشق بين آن دو مي انجامد و مايکل نيز همان زمان از خانم خواستگاري مي کند. دختر جوان به دليل اين که ازدواج فعلا براي او زود است، خواستگار را رد کرده و مايکل هم به شهر خود باز مي گردد. گرچه هر دو نفر پس از مدتي ازدواج مي کنند ولي با اين حال ارتباط بين آنان برقرار مي ماند؛

 به قول مايکل "شعله هاي اميد در ته دل هر دوي ما شعله ور مي ماند." سرانجام در سن 81 سالگي هر دوي آنان تصميم مي گيرند تا از همسران خود جدا شوند و مابقي عمر خود را در کنار يکديگر بگذرانند.

 آنان در منطقه بريستول به ملاقات يکديگر آمده و در همان جا عروسيشان را با حضور فرزندان خود جشن مي گيرند و سرانجام عروس "بله" را رسما اعلام مي کند.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار