تبلیغات

حضور ایران در نمایشگاه کتاب وین

موسسه نمایشگاه‌های فرهنگی ایران در شانزدهمین دوره نمایشگاه بین‌المللی کتاب وین شرکت می‌کند.

عکس کتاب

به گزارش شفاف: در شانزدهمین دوره نمایشگاه بین‌المللی کتاب وین، ناشران ایرانی با ارائه کتاب‌هایی در حوزه دین، تاریخ، علوم، ایران‌شناسی، آموزش خط، مجموعه داستان‌های شاهنامه، آموزش زبان فارسی و هنر به ارائه آثار خود می‌پردازند.

شانزدهمین دوره از نمایشگاه بین‌المللی کتاب وین از ۹ تا ۱۳ نوامبر ۲۰۱۶ برابر با ۱۹ تا ۲۳ آبان‌ماه سال جاری در فضایی به مساحت ۸۸۰۰ مترمربع برگزار می شود. جمهوری اسلامی ایران نیز امسال برای چهارمین‌بار در این نمایشگاه شرکت می‌کند.

این نمایشگاه به عنوان بزرگ‌ترین رویداد صنعت نشر، کتاب و ادبیات در اتریش محسوب می‌شود که با همکاری اتحادیه ناشران اتریش و بخش خصوصی به عرضه تازه‌ترین کتاب‌های منتشرشده در زمینه آثار داستانی، کتاب‌های آموزش آشپزی، نشریات، هنر و موسیقی، ادبیات کودکان و نوجوانان و سفرنامه‌ها می‌پردازد. نمایشگاه بین المللی کتاب وین به مثابه جشنواره‌ای است که بیش از ۳۰۰ برنامه جنبی و کارگاه آموزشی در آن گنجانده شده و در ایام برگزاری بیش از ۴۰هزارنفر از آن بازدید می‌کنند.

هزینه ورود به این نمایشگاه ۸ یورو است که برای دانش‌آموزان، دانشجویان و سالمندان ۵ یورو، برای خانواده‌ها ۱۲ یورو و برای کودکان زیر ۱۴ سال رایگان است.

منبع: ایسنا

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار