تبلیغات

بی احتیاطی راننده کامیونت جانش را گرفت/ خفگی به علت گازگرفتگی

سخنگوی سازمان آتش نشانی تهران گفت: راننده کامیونت براثر گازگرفتگی به دلیل روشن کردن گاز پیک نیک در اتاقک خودرو جان خود را از دست داد.

سید جلال ملکی، سخنگوی سازمان آتش نشانی تهران در گفتگو با خبرنگار گروه حوادث باشگاه خبرنگاران جوان درباره جزئیات این حادثه اظهار داشت: در ساعت 14:39 حادثه گازگرفتگی واقع در غرب به شرق جاده مخصوص کرج خیابان جهاد به سامانه 125 اعلام و نیروهای ایستگاه 45 به سرعت به محل اعزام می شوند.

وی تصریح کرد: با حضور نیروها در محل مشاهده می شود که یک دستگاه کامیونت در کنار خیابان متوقف شده و این درحالی است که تمام شیشه ها و درب ها بسته و گاز پیک نیک در اتاقک روشن است.

ملکی ادامه داد: متاسفانه گاز پیک نیک در اتاقک کوچک خودرو پراکنده شده و راننده که برای استراحت متوقف شده بود، با تایید عوامل اورژانس بر اثر گاز گرفتگی جان خود را از دست می دهد.

سخنگوی سازمان آتش نشانی گفت: توصیه می شود که شهروندان برای گرم کردن فضاهای کوچک هرگز از گاز پیک نیک و یا اجاق گاز استفاده نکنند.

ملکی بیان کرد: با ایمن سازی محل حادثه و تحویل آن به عوامل پلیس راهور، عملیات در ساعت 15:02 به پایان رسید.

انتهای پیام/

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار