تبلیغات

آیت‌الله جنتی: حوزه‌ها شبهات‌ دشمنان ‌را پاسخگو باشند‌

خبرگزاری تسنیم: آیت‌الله احمد جنتی در حاشیه دهمین اجلاسیه جامعه مدرسین حوزه علمیه قم و علمای بلاد در جمع خبرنگاران، با اشاره به حضور طلاب در تمامی عرصه‌های نظام اظهار داشت: امروز طلاب و نیروهای جوان حوزه‌های علمیه باید در عرصه‌های مختلف انقلاب و امور فرهنگی حضور داشته باشند.

وی بابیان اینکه دشمنان در عرصه‌های مختلف حملات ناجوانمردانه‌ای به دین و فرهنگ کشور و جوانان وارد کرده‌اند، افزود: طلاب جوان و انقلابی می‌توانند با رفتار، زبان و قلم خود ارزش‌های اسلامی را در جامعه جاری کنند.

رئیس مجلس خبرگان رهبری، زمان‌شناسی را از ویژگی‌های حوزه انقلابی دانست و گفت: حوزه‌های علمیه باید با زمان‌شناسی شبهاتی که امروز از جانب دشمنان اسلام و انقلاب مطرح می‌شود را پاسخگو باشند.

وی خاطرنشان کرد: در مسیر پیش رو باید از احوال دشمنان با خبر باشیم و با رصد فعالیت‌های آنان، ببینیم آن‌ها چگونه وارد عمل می‌شوند تا متناسب با آن واکنش نشان دهیم.

جنتی با تأکید بر اینکه انقلاب تمام ناشدنی است، تصریح کرد: باید روحیه انقلابی در جامعه و در میان نسل جدید ترویج و تبلیغ پیدا کند تا انقلاب در حقیقت خود باقی بماند.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار