تبلیغات

ادعای جنجالی عضو پیشین کمیته اخلاق

وبسایت نود: راديو ورزش امشب، مناظره اي درباره مسائل اخلاقي فوتبال با حضور هوشنگ نصيرزاده  كه آيين نامه کمیته اخلاق را نوشته و همچنین اديبي عضو پيشين كميته برگزار كرده است.

مناظره ای که جنجالی شده و صدای دو طرف بارها و بارها بالا رفته است.

در بخشي از اين مناظره كه توسط حسين شريفي مجری شناخته رادیو ورزش برگزار مي شده، هوشنگ نصيرزاده در یک اظهار نظر عجیب داشتن اختيارات قضايي بيش از حد كميته اخلاق را فراقانوني دانسته است و این در حالی است که خود او نگارنده آیین نامه کمیته اخلاق بوده که در سال ۹۳ به تصویب هیات رئیسه وقت فدراسیون فوتبال رسیده است.

در مقابل او اديبي گفته است: زماني كه ما بوديم، بيش از ده نوجوان از سرپرست يك تيم فوتبال شكايت كردند. دلیل این شکایت بلايي بود كه سرشان آمده بود اما ما ابزار قانوني براي برخورد با اين آدم را نداشتيم!

این اظهار نظر عجیب تر عضو سابق کمیته اخلاق اعتماد را از فدراسیون فوتبال و باشگاههای رسمی سلب می کند چرا که باید کمیته اخلاق بتواند به این مسایل ورود کند تا ریشه فساد کنده شود. کمیته اخلاق باید صلاحیت اخلاقی مربیان و مدیران و سرپرست های تیم های پایه را تایید کند. تا زمانی که از این دست اتفاقها بیفتد، فوتبال همچنان درگیر انواع و اقسام فسادها خواهد بود!

.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار