تبلیغات

خطیبی: بدشانسی‌های ماشین‌سازی تمامی ندارد

خبرگزاری فارس: سرمربی تیم ماشین‌سازی تبریز گفت: اگر در نیمه اول دو گل را دریافت نمی‌کردیم، می‌توانستیم برابر ذوب‌آهن اصفهان به برتری برسیم. 

حسین خطیبی امشب اظهار داشت: در چند روز از لحاظ روحی روانی روی بازیکنان تیم کار کردیم تا بتوانیم تیم را به شرایط مطلوب در بازی با ذوب‌آهن برسانیم، اما برابر حریفی نتیجه را واگذار کردیم که روی نوار برد است و از ساختاری خوبی نیز بهره می برد.

وی گفت: من برای کسب نتیجه خوب امروز نهایت تلاش خود را کردم و چند بار نیز در بازی تغییر تاکتیک داده و حتی تیم را هجومی هم کردم، اما دو گلی که در نیمه اول دریافت کردیم کار را برای ما سخت کرد و باید قبول کرد در چند روز نمی‌توانستم انقلاب تاکتیکی در تیم به وجود آورم.

حسین خطیبی افزود: اگر بازی را با تساوی در نیمه اول به اتمام می‌رساندیم می‌توانستیم در نیمه دوم کار را تمام کنیم، اما در بازی امروز‌ تنها توانستم اختلاف را در نیمه دوم کاهش دهیم و متاسفانه نتوانستیم رضایت هواداران خود را به دست آوریم.

وی افزود: بدشانسی‌های ماشین‌سازی همچنان ادامه داشته و برای این بازی نیز کاخا را به دلیل محرومیت و آندرانیک را نیز به سبب سرماخوردگی به همراه نداشتیم و یکی از معضلات ماشین‌سازی در طول فصل مصدومیت‌های بازیکنان ماشین‌سازی بود که امکان استفاده از تمامی بازیکنان را برای مربی تیم سلب کرده بود.

بازیکن سابق تیم ملی ایران تصریح کرد: جایگاه فعلی تیم ماشین‌سازی در شان این تیم قدیمی نیست و من نهایت تلاش خودم را خواهم کرد تا تیم را از این وضعیت خارج کنیم و همچنان به پتانسیل این تیم ایمان دارم.

خطیبی تاکید کرد: منتظر تصمیم هیات‌مدیره و مدیر باشگاه ماشین‌سازی هستم تا تکلیف تیم مشخص شود و من هم تمرکز خود را به تمرینات تیم جهت موفقیت در بازی با سیاه جامگان خواهم کرد.

وی در مورد برنامه ماشین سازی گفت: فردا تیم تنها استخر خواهد داشت و روز شنبه تمرین تیم برگزار می‌شود و ماشین‌سازی برای دو بازی آینده برابر سیاه جامگان مشهد و سایپای کرج مهیا خواهد شد.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار