تبلیغات

اتهام ‎زنی وزیر خارجه انگلیس به ایران و عربستان

' ); w.anetworkParams[ ad.id ] = ad; d.write( '

۱۸ آذر ۱۳۹۵ اخبار سیاسی 2 بازدید کد خبر:29023

خبرگزاری تسنیم: وزیر خارجه بریتانیا مدعی شد که ایران و عربستان سعودی در حال تشدید و دامن زدن به جنگهای نیابتی در سراسر خاورمیانه هستند و برخی سیاستمداران از اسلام سوء استفاده می کنند.

به گزارش گاردین، بوریس جانسون وزیر خارجه بریتانیا که کشورش اتحاد دیرینه ای با عربستان سعودی دارد و ریاض یکی از مشتریان اصلی تسلیحات نظامی شرکتهای بریتانیایی به شمار می رود، گفت: ایران و عربستان سعودی در حال دامن زدن به جنگهای نیابتی در خاورمیانه هستند.

وی افزود: فقدان رهبری واقعی در خاورمیانه به افراد مختلف اجازه داده است تا از دین اسلام سوء استفاده کرده به جنگهای نیابتی دامن بزنند. شما ایران و عربستان سعودی را مشاهده می کنید که به جنگهای نیابتی در منطقه خاورمیانه دامن می زنند.

بر اساس اعلام گاردین، جانسون مقامهای عربستان سعودی را نیز به سوء استفاده از اسلام متهم کرده است. وی اظهار داشت: سیاستمدارانی هستند که از دین اسلام و برداشت های مختلف آن سوء استفاده می کنند تا به اهداف سیاسی خود دست یابند. این یکی از بزرگترین مشکلات سیاسی در کل منطقه است.

پایگاه خبری بروزترین

.

لینک کوتاه مطلب berouztarin.ir/?p=29023

    کانال تلگرام بروزترین خبر ' ); w.anetworkParams[ ad.id ] = ad; d.write( '

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار