تبلیغات

صعود آلکمار با حضور ۲۰ دقیقه ای جهانبخش

 وبسایت نود: آلکمار برای اینکه با خیالی آسوده به مرحله بعد این مسابقات صعود کند نیاز به پیروزی در مقابل تیمی دارد که تا به حال در لیگ اروپا شکست نخورده است. آلکمار در صورتی با کسب نتیجه تساوی به مرحله بعد لیگ اروپا صعود خواهد کرد که در دیدار دیگر این گروه نتیجه دلخواه تیم هلندی به دست بیاید.

آلکمار: روشت – جانسون- لوکاسن – وویتن – هاپس – سیونتیس – موهرن – رینترا – بل حسنی – وقورست – تانکوویچ

زنیت: لودیگین – آنیوکوف – نووسلتسف – لامبائرتس – ژیرکوف – خاوی گارسیا – گیولیانو – ویتسل – جورجویچ – ژیوبا – ماک

نیمه نخست این دیدار با حملات تیم صاحب خانه آغاز شد، یاران جهانبخش برای صعود از این گروه عزم خود را جزم کرده بودند و خیلی زود موفق شدند به هدف خود دست یابند.

دقیقه ۷: ضربه بن رینسترا از بیرون محوطه جریمه نخستین گل را برای آلکمار به ارمغان آورد تا این تیم با روحیه‌ای بهتری این دیدار را ادامه دهد.

در ادامه این دیدار آلکمار با تسلط بهتری بازی را ادامه داد و موقعیت‌هایی را هم روی دروازه حریف خود ایجاد کرد اما موفق نشد از این موقعیت‌ها به گل برسد، زنیت نیز برای بازگرداندن بازی حملات نیمه کاره‌ای را روی دروازه آلکمار ترتیب داد اما دفاع مناسب تیم هلندی مانع از گلزنی بازیکنان زنیت شد.

دقیقه ۴۳: ارسال کوتاه تانکوویچ به درون محوطه جریمه به هاپس رسید و این بازیکن با ضربه پای راست موفق شد گل دوم را برای آلکمار به ثمر برساند تا نتیجه بازی ۲-۰ شود.

دقیقه ۴۵: ضربه موهرن از داخل محوطه جریمه تیر دروازه زنیت را به لرزه در آورد تا آلکمار از رسیدن به گل سوم خود در این دیدار محروم شود.

نیمه نخست این دیدار در حالی به پایان رسید که آلکمار بر توپ و میدان تسلط خاصی داشت و جز در دقایقی کوتاه، زنیت نتوانست کاری از پیش ببرد تا در نهایت نیمه نخست با برتری ۲-۰ زنیت به پایان برسد.

صعود آلکمار با حضور 20 دقیقه ای جهانبخش

نیمه دوم این دیدار در حالی آغاز شد که زنیت با هدف جبران نتیجه به میدان رفت و از همان ابتدا حملات متعددی را روی دروازه حریف ترتیب داد و موفق شد یکی از گل‌های خورده را پاسخ دهد.

دقیقه ۵۸:‌ ارسال آنیوکوف در محوطه جریمه به جیولیانو رسید و این بازیکن با ضربه پای رسات موفق شد اولین گل زنیت را به ثمر برساند.

دقیقه ۶۸: پاس سیونتیس پشت محوطه جریمه به تانکوویچ رسید و این بازیکن با ضربه ای پر قدرت گل سوم آلکمار را به زیبایی به ثمر رساند.

در ادامه هر دو مربی دست به تغییر در ترکیب خود زدند و بدین ترتیب از دقیقه ۷۰ علیرضا جهانبخش از دقیقه ۷۰ بجای بل حسنی به میدان آمد.

دقیقه ۸۰: ارسال بازیکنان زنیت به داخل محوطه جریمه باعث شد تا مدافع آلکمار، وویتنس به اشتباه دروازه خودی را باز کند و نتیجه بازی را ۳-۲ کند.

در ادامه زنیت به فشار خود روی دروازه آلکمار ادامه داد و حملات متعددی را روی دروازه این تیم ترتیب داد اما دفاع جانانه یاران علیرضا جهانبخش مانع از گلزنی این تیم روس شد تا در نهایت آلکمار در این دیدار به پیروزی برسد و به همراه زنیت سن پترزیورگ به دور بعد این مسابقات صعود کند.

صعود آلکمار با حضور 20 دقیقه ای جهانبخش

.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار