تبلیغات

فـال روزانـه - Daily Omen

فـال روزانـه - Daily Omen

فال روزانه جمعه 19 آذر 1395

چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است

دوست عزیزی که 19 آذر به دنیا آمده ای، تولدت مبارک! امسال پول از همه طرف به سراغتان خواهد آمد و خیلی زود خواهید دید که پول می تواند همه چیز را تغییر دهد. شما خواهید دید که با اهمیت پیدا کردن مسائل مادی و پیشرفت اقتصادیتان، هم موقعیت های مثبت و هم موقعیت هایی چالش برانگیز به سراغتان خواهند آمد. شاید در اواخر زمستان فرصتی برای ماجراجویی برای شما فراهم شود، اما نگران این باشید که از کارتان عقب بمانید. اصلا ذهن خودتان را با این فکرها مشغول نکنید، شما فرصت کافی برای جبران فاصله ای که بین شما و کارتان به وجود می آید را خواهید داشت، پس قبل از این که تمام فکر و ذهن خودتان را روی کارتان متمرکز کنید زمانی را هم به تفریح بگذرانید تا در میانه راه احساس خستگی و بی انگیزگی به سراغتان نیاید. به احتمال زیاد تا اواخر بهار آنقدر درگیر کار هستید که اصلا جای خالی عشق را حتی احساس نخواهید کرد، اما فصل تابستان تجربه های رمانتیک تازه ای را برای شما به ارمغان خواهد آورد.

 فـال روزانـه - Daily Omen شما در حال حاضر از وضعیتی که دارید خوشحال هستید، اما اگر شرایطی به وجود بیایند که پیشرفتتان را کند کنند به این خوشحالی باقی نخواهید ماند. بجای این که مقاومت ها و مخالفت هایی که با شما می شوند را به راحتی بپذیرید آماده اید تا با هر کسی که بخواهد سر راهتان بایستد مبارزه کنید. متاسفانه جنگیدن با کسی که از لحاظ مقام و موقعیت از شما بالاتر است تنها فشار و استرس را بیشتر خواهد کرد. بهتر است فعلا بجای رقابت همکاری کنید. خوشبختانه اگر چنین رفتاری داشته باشید کسی که در ابتدا با شما مخالف بوده ممکن است با شما همراه و هم نظر شود. عزم و اراده همراه با صبوری امروز کلید موفقیت شما خواهد بود.

فـال روزانـه - Daily Omenامروز حال و هوایتان حالت ثابتی ندارد و احساساتتان مدام در حال تغییر هستید؛ در میان گذاشتن این حالتان با کسی که مورد اعتماد شماست حالتان را خیلی بهتر خواهد کرد. این احتمال که ممکن است اتفاقات خوبی در انتظارتان باشند را، حتی اگر هنوز هیچ نشانی از آنها دیده نمی شود، دست کم نگیرید. البته قبل از ورود این اتفاقات خوب به زندگیتان باید برای مبارزه با چند مانع کوچک خودتان را آماده کنید. اگر این سربالایی را با تلاش و جدیت پشت سر بگذارید به نقطه اوج خواهید رسید و پس از آن راهتان سرپایینی و راحت خواهد بود. اگر کمی بیشتر به عشقتان توجه کنید او مجبور نخواهد بود برای به دست آوردن محبت و توجه شما خودش را به مریزی بزند!فـال روزانـه - Daily Omen

امروز شما و دوستانتان با انرژی و اراده تمام آماده اید تا تمام مشکلات دنیا را حل کنید، اما ممن است هشدارهای یک نفر در رابطه با روش های اشتباهتان سرعت شما را کم کند. شاید این حرف ها روی شور و هیجان شما اثر منفی بگذارند، اما بهتر است که به آنها توجه کنید. نگران نباشید، با همفکری خواهید توانست به این مشکلات غلبه کرده و مسیرتان را با قدرتی بیشتر از قبل ادامه دهید. ترکیب صحیح عمل گرایی و همدلی نتایج مثبتی برای شما به همراه خواهد داشت. شما این را خیلی خوب می دانید که نمی شود همزمان دو نفر را دوست داشت، حالا دیگر وقت آن رسیده که تصمیم خودتان را بگیرید، در غیر این صورت وارد هیچ رابطه ای نشوید.فـال روزانـه - Daily Omen

امروز جاه طلبی حرفه ای شما ذهنتان را به خود درگیر کرده و به فکر پیدا کردن راهی برای بالا رفتن از پله های نردبان موفقیت هستید. اما متاسفانه ار لحاظ جسمی زیاد سرحال نیستید و این ناهماهنگی بین ذهن و جسمتان مانع به ثمر رساندن ایده های بزرگی که دارید خواهد شد. البته جای هیچ گونه نگرانی نیست، امروز روز تعطیل است و شما با داشتن استراحت کافی خواهید توانست از فردا و با بهتر شدن حالتان به فکر اهدافتان و عملی کردن آنها باشید. همیشه در نظر داشته باشید که روزهای تعطیلتان را فقط به خودتان و خانواده تان و استراحت و تفریح اختصاص بدهید. ابن کار در دراز مدت بهترین نتیجه ها را برای شما به همراه خواهد داشت.


فـال روزانـه - Daily Omen

شما با اراده تمام تصمیم گرفته اید که بالاتر از هر زمان دیگری بروید و قله های موفقیت را فتح کنید، اما گاهی لازم است برای داشتن یک شروع موفقیت آمیز دست نگه داشته و کیفیت عملکردتان را بررسی کنید و آماده سازی هایی که کرده اید را یک بار دیگر از نظر بگذرانید. اگر هوشمندی کافی برای این که با سرعت کمتری مسیرتان را آغاز کنید نداشته باشید، در میانه راه مدام مجبور به داشتن توقف های طولانی خواهید بود. یادتان که نرفته دیر رسیدن بهتر از هرگز نرسیدن است؟ قرار نیست افراد زیادی که دور و برتان را گرفته و برای به دست آوردن عشق و توجهتان تلاش می کنند تا ابد همین جا بمانند، بهتر است فرصت هایتان را از دست ندهید و انتخابی درست داشته باشید.

 فـال روزانـه - Daily Omen
امروز تنها کاری که می خواهید انجام دهید تکمیل وظایفی است که به عهده دارید، اما تغییرات ناگهانی که در شرایطتان ایجاد می شوند ایجاب می کنند که با احتیاط بیشتری پیش بروید. قبل از ادامه مسیرتان همه جوانب را بررسی کنید و ببینید آیا هر آن چه لازم است را در اختیار دارید. نگران زمانی که از دست خواهید داد نباشید، این کار شاید الان سرعتتان را بگیرد، اما در دراز مدت کاراییتان را بیشتر خواهد کرد. تقاضایی که عشقتان از شما دارد را با دقت بیشتری مورد بررسی قرار دهید؛ شاید اگر کمی بهتر به این موضوع نگاه کنید ببینید که این خواسته او اصلا ناشی از خودخواهی نبوده و به نفع خودتان و آینده رابطه تان نیز هست.

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز سطوح متغیر شور و نشاط شما واقعا گیج کننده هستند، یک دقیقه با انرژی تمام می خواهید پیش بروید و یک دقیقه دیگر هیچ میلی به رفتن ندارید و می خواهید تا ابد همینجا که هستید بمانید. از طرفی هم شرایط اطرافتان اوضاع را برایتان بدتر کرده اند و نمی دانید کی باید حرکت کرده و کی بایستید. با وجود این که این محدودیت ها برایتان ناخوشایند هستند، بد نیست بدانید که در واقع این حد و مرزها به نفع خودتان هستند و کمک می کنند از گرفتن تصمیم اشتباه و عجولانه خودداری کنید. امروز از لحاظ روابط عاطفی برایتان روز خیلی خوبی خواهد بود، پس اگر عشقتان ناگهان خیلی رمانتیک شده و یا عشقی ناگهانی به سراغتان آمده تعجب زده نشوید.

 فـال روزانـه - Daily Omenامروز کارهای بسیاری برای انجام دادن دارید و خودتان هم برای انجام این کارها کاملا آماده هستید. رویتان را به خاطر مشکلات کوچکی که ناگهان سر راهتان سبز می شوند در هم نکنید. این مشکلات در کمال تعجب به نفع شما تمام خواهند شد، زیرا باعث می شوند به مشکلات بزرگ تر احتمالی که می توانستند بعدتر راهتان را سد کنند پی برده و آنها را مهار کنید. پس بهتر است که سعی نکنید از روی این دست اندازهای کوچک با سرسختی تمام رد شوید و دلیل و منبع آنها را نادیده بگیرید. تا به حال به کتاب خواندن همراه با همسرتان فکر کرده اید؟ دو فنجان چای گرم آماده کرده و به نوبت صفحاتی از کتابی که مورد علاقه هردویتان است را بخوانید و از این کار لذت ببرید.فـال روزانـه - Daily Omen
از طرفی دلتان می خواهد که روز تعطیلتان را به بازی و تفریح و استراحت بگذرانید و از طرفی هم می دانید که به نفعتان است امروز را هم با تلاش و کوشش همیشگیتان همراه کنید. شاید در ابتدا تسلیم اشتیاق خود به لذت بردن از روزتان شوید، اما در اوج خوش گذراند هم این احساس که کار ناتمامی در انتظارتان است شما را راحت نخواهد گذاشت. شما خیلی خوب می دانید که اگر خودتان را برای سفری که در راه رسیدن به اهدافتان پیش رو دارید به خوبی آماده کنید تا چه حد موفق خواهید بود، پس بهتر است روزتان را با رسیدگی به کارهایی که باید انجام دهید شروع کرده و بعدازظهر را به تفریح و استراحت اختصاص دهید.فـال روزانـه - Daily Omen

این که اگر پشتکار و اراده نداشته باشید به هیچ جایی نخواهید رسید به تجربه به شما ثابت شده است، پس حتی اگر موانعی بزرگتر از آن چه فکرش را می کرده اید سر راهتان قرار گرفتند هم با اطمینان خاطر روی رسیدن به هدفتان متمرکز خواهید ماند. شاید کارهایی که انجام می دهید در حال حاضر تایید و تحسین نشوند، اما اگر میدان را خالی نکنید در نهایت تلاش هایتان برای همه آشکار خواهند شد. احساس می کنید شریک زندگیتان تنها دارد وانمود می کند که در به دوش کشیدن بار زندگی با شما همراه است و بیشتر سنگینی این بار را روی شانه شما انداخته و خودش خیلی راحت است. کمی دقیق تر نگاه کنید، آیا این فکر شما بی انصافی نیست؟!

فـال روزانـه - Daily Omen


اگر اجازه دهید احساس نگرانی و استرس شما از کنترل خارج شود رفتار دوستانه شما امروز تحت تأثیر این موضوع قرار خواهد گرفت. شاید این طور به نظرتان برسد که اطرافیانتان یکی پس از دیگری جلوی راه شما را گرفته و نمی گذارند که به هدف خود برسید، اما حتی اگر احساس محدودیت کردید هم نباید عصبانی شده و واکنش تندی نشان دهید. جریحه دار کردن احساسات دیگران کمکی به پیشرفت شما نخواهد کرد و علاوه بر این حال بدی را نیز در وجودتان باقی خواهد گذاشت. انتظار نداشته باشید برای کارهایی که انجام می دهید مورد تشویق قرار بگیرید، شما برای رسیدن به اهدافتان است که دارید تلاش می کنید، نه تاییدهای دیگران!

فـال روزانـه - Daily Omen

با وجود این که یک دلتان می گوید امروز را استراحت کنید و از روز تعطیل خود لذت ببرید، دل دیگرتان با اراده تمام می خواهد وظایف و کارهایی که در انتظارتان هستند را انجام دهید. شاید فرار به دنیای فکر و خیال راهی لذت بخش به نظر بیاید، اما شرایط فعلی اجازه نخواهند داد جای زیاد دوری بروید. شاید دلتان بخواهد با خرید چیزی گران قیمت خودتان را خوشحال کرده و حتی به طور موقت هم که شده حس کنید به خواسته هایتان رسیده اید، اما این احساس کاملا موقتی است و خودتان خوب می دانید که خواسته های شما خیلی بزرگ تر از این حرف ها هستند و این احساس دوامی نخواهد داشت. اگر امروز جلوی ولخرجیتان را بگیرید فردا خودتان را برای این کار تحسین خواهید کرد.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار