تبلیغات

والنسیا همچنان به دنبال مهاجم وستهام

ورزش سه: خفاش ها در تابستان هم به دنبال خرید زازای ۲۵ ساله از یوونتوس بودند که بعد از عدم توافق بین دو باشگاه او به صورت قرضی با قابلیت خرید در پایان فصل، راهی لیگ برتر و وستهم یونایتد شد.

گارسیا پیتارچ امیدوار است با بازی نرسیدن به زازا در وستهم بتوانند در نقل و اتقالات زمستانی او را جذب کنند.

او در این باره گفت: “زازا بازیکنی است که ما در تابستان تمام تلاشمان را برای به خدمت گرفتنش انجام دادیم اما موفق نبودیم چون یووه اصرار داشت که آندره گومش راهی تورین شود. در حالی که آندره دوست داشت به بارسلونا برود و این به معنای عدم توافق در سه فقره از مذاکرات ما با یووه بر سر لمینا، هرنانس و سیمونه زازا بود.”

والنسیا همچنان به دنبال مهاجم وستهام

سیمونه زازا در این فصل تنها در ۵ دیدار از ابتدا به میدان رفته و در مجموع ۱۱ دیداری که برای وستهم به میدان رفته نتوانسته گلی به ثمر برساند. این در حالیست که والنسیا هم این فصل در گلزنی مشکل داشته و تنها ۱۹ گل در ۱۴ بازی لا لیگا به ثمر رسانده است.

بزرگترین مانع بر اساس این انتقال حقوق بالای درخواستی از سوی زازاست.

پیتارچ ادامه داد: “اساساً بزرگترین مشکل ما حقوق سرسام آوریست که در حال حاضر وستهم به او می دهد اما در مورد آن می توان مذاکره کرد. نمی دانم نظر سرمربی در این مورد چیست اما اگر او حاضر شود حقوقش را کاهش دهد در مورد جذبش تصمیم گیری خواهیم کرد.”

والنسیا که رهبریش را از میانه راه چزاره پراندلی به عهده گرفت در این فصل از لا لیگا تنها ۳ دیدار از ۱۴ دیدارش رو برده است و در حالی به مصاف سوسیداد خواهد رفت که در رده هفدهم لا لیگا قرار دارد.

.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار