تبلیغات

قدرتمندترین زن صنعتی ۲۰۱۶ + تصاویر

مجله مراحم : ماری بارا مدیرعامل ۵۴ ساله جنرال موتورز بعنوان قدرتمندترین زن صنعت اتومبیل سازی درسال ۲۰۱۶ انتخاب شد.

قدرتمندترین زن صنعت اتومبیل سازی در سال ۲۰۱۶

در سال گذشته، افراد زیادی در عرصه‌های مخلف سیاست، اقتصاد، فناوری و مدیریت تاثیرگذار ظاهر شدند. به سنت هرساله، بسیاری از کارشناسان و رسانه‌های جهان، قدرتمندترین افراد این حوزه را شناسایی و معرفی کرده‌اند. بد.

در میان ۷۴ چهره معرفی شده از سوی مجله فوربس، تنها یک زن در حوزه صنعت اتومبیل در میان این افراد قرار گرفته است. ماری بارای ۵۴ ساله، مدیرعامل شرکت جنرال موتورز در سال گذشته جایگاه شصت و دومین فرد قدرتمند جهان را به خود اختصاص داده است. زنی که با حضور کوتاه مدت خود در یک شرکت بزرگ تحولات زیادی را در آن ایجاد کرده است.

ماری بارا قدرتمندترین زن , قدرتمندترین زن صنعت اتومبیل سازی , ماری بارا مدیرعامل جنرال موتورز , عکس ماری باراماری بارا قدرتمندترین زن , قدرتمندترین زن صنعت اتومبیل سازی , ماری بارا مدیرعامل جنرال موتورز , عکس ماری بارا

سال گذشته برای ماری بارا مدیر عامل شرکت جنرال موتورز سال خوبی به شمار می‌آید. او دومین سال مدیرعاملی خود را پشت میز مدیریت جنرال موتورز جشن گرفت.

ارتقاء وی چندان شگفت‌انگیز به شمار نمی‌آید. چرا که او سرباز کهنه این شرکت است و ۳۶ سال از عمر خود را در این اتومبیل‌سازی سپری کرده است.

ماری بارا مدیرعامل جنرال موتورز

ماری بارا قدرتمندترین زن ,  قدرتمندترین زن صنعت اتومبیل سازی , ماری بارا مدیرعامل جنرال موتورز ,  عکس ماری باراماری بارا قدرتمندترین زن , قدرتمندترین زن صنعت اتومبیل سازی , ماری بارا مدیرعامل جنرال موتورز , عکس ماری بارا

او در طول دوره مدیریتش توانست فروش داخلی قوی، کارایی مداوم و باثبات در اروپا و رشد جدید در بازار لوکس و شاسی‌بلندهای چین را رقم بزند. این روند رو به رشد باید مورد توجه خودروسازان قرار گیرد. چرا که دو سال پیش یکی از افتخارات رقبای جنرال موتورز فراخوان بیش از ۳۰ میلیون خودرو از طرف این بنگاه صنعتی محسوب می‌شد.

قدم بعدی بارا که در دستور کارش قرار دارد سرمایه گذاری روی خلاقیت و نوآوری در جنرال موتورز است که با کارایی قویتر این شرکت در ساخت خودروهای الکتریکی همراه می‌شود. شورلت ولت الکتریکی فروش خوبی را در کالیفرنیا و اورگون در ماه دسامبر آغاز کرده و پیش‌بینی می‌شود رکورد جدیدی را در سال ۲۰۱۷ به ثبت برساند.

بارا یکی از شش زن قدرتمند در میان ۷۴ چهره معرفی شده قدرتمند از طرف مجله فوربس است.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار