تبلیغات

لیست خروج استقلال،بعد از خریدهای جدید

 بعد از مشکلات پیش آمده در لیست خرید بازیکنان مورد نظر علیرضا منصوریان در حالیکه تنها یک روز تا موعد از پیش اعلام شده کادرفنی برای اعلام لیست خروج باقی مانده، استقلالی ها تصمیم دارند تا لیست خروج خود را زمان دیگری اعلام کنند.

هر چند به نظر می رسد در جلسه ساعت ۱۹ روز یکشنبه منصوریان با افتخاری، این موضوع مورد بحث دوباره قرار گیرد اما کادرفنی استقلال اعلام لیست بازیکنان مازاد را به بعد از مشخص شدن تکلیف مبعلی، زهیوی و البته شهباززاده موکول کردند تا در صورت جذب بازیکنان مورد نظر کادرفنی، لیست خروج به تدریج اعلام شود.

البته با توجه به شروع فصل نقل و انتقالات از ۱۶ دیماه آبی ها برای خرید و فروش بازیکنان خود عجله زیادی ندارند و ترجیح می دهند تا پیش از قطعی شدن خرید بازیکنان جدید، رضایت نامه هیچ بازیکنی را صادر نکنند.

با این وجود استقلال با اضافه کردن روزبه چشمی به لیست بازیکنان بالای ۲۳ سال خود باید حداقل یک بازیکن را از لیست خارج کند تا به این ترتیب خروج یک بازیکن حتی اگر آبی ها نتوانند هیچ بازیکنی جذب کنند، قطعی باشد.

۲۵۱ ۴۱

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار