تبلیغات

جنجال عکس خانم دکتر با جنازه + تصاویر

جنجال عکس دکتر روسی با جنازه + عکس اقدام عجیب خانم دکتر روسی  اقدام عجیب خانم دکتر روسی , جنجال عکس خانم دکتر با جنازه , جنجال عکس دکتر روسی با جنازه , عکس یادگاری خانم دکتر با یک جنازهاقدام عجیب خانم دکتر روسی , جنجال عکس خانم دکتر با جنازه , جنجال عکس دکتر روسی با جنازه , عکس یادگاری خانم دکتر با یک جنازه

یک پزشک روسی با انتشار سلفی‌های بی‌رحمانه‌ای در اتاق عمل صدای کاربران را درآورد. این خانم دکتر که هویتش فاش نشده دو تصویر از خود به اشتراک گذاشته است که صحنه‌های جالبی به نظر نمی‌رسند.

در یکی از این تصاویر او به همراه چند تن از همکلاسی‌های دوران دانشجویی در کنار یک جسد عکس انداخته در حالی که سر جسد را به سمت دوربین گرفته است.

تصویر دیگر او را در حالی نشان می‌دهد که مشغول کشتی گرفتن با یکی از همکارانش روی تخت اتاق عمل است؛ تصویری که اتاق عمل را بیشتر شبیه صحنه تئاتر کرده است.

عکس یادگاری خانم دکتر با یک جنازه  اقدام عجیب خانم دکتر روسی , جنجال عکس خانم دکتر با جنازه , جنجال عکس دکتر روسی با جنازه , عکس یادگاری خانم دکتر با یک جنازهاقدام عجیب خانم دکتر روسی , جنجال عکس خانم دکتر با جنازه , جنجال عکس دکتر روسی با جنازه , عکس یادگاری خانم دکتر با یک جنازه

پس از انتشار این تصاویر کاربران شبکه‌های اجتماعی نسبت به آن واکنش نشان دادند و نظرات‌شان را زیر آنها نوشتند.

یکی از کاربران نوشت: “شاید فکر کنی این عکس‌ها جالب و سرگرم‌کننده هستند اما اصلاً اینطور نیست. اگر کسی با یکی از بستگان خودت چنین کاری بکند چه حسی خواهی داشت؟ یک لحظه خودت را جای او بگذار”.

کاربر دیگری هم نوشت “تو خطوط قرمز اخلاق را زیر پا گذاشتی و باید مجازات شوی”.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار