تبلیغات

ست کردن شلوار و کفش اسپرت

چگونه شلوار و کفش‌های اسپرت کلاسیک را ست کنیم؟

man-with-formal-clothesست کردن شلوارهای اسپرت و کفش

برای شیک پوش بودن باید بتوانید لباس های مختلف را باهم به درستی ست کنید در غیر این صورت هرچقدر هم برای خرید لباس خرج کرده باشید ممکن است نتوانید به یک استایل قابل قبول برسید.

به گزارش آلامتو و به نقل از مجله تناسب اندام؛ ما ایمیل‌های زیادی را دریافت می‌کنیم. گاهی اوقات یک نفر سوالی برایمان می‌فرستد که واقعا برای همه‌ی ما سوال است. وقتی اینگونه سوال‌ها مطرح می‌شوند، ما آنها را منتشر می‌کنیم تا برای همه مفید باشد. در این مقاله به یکی از این پرسش‌ها پرداخته‌ایم.

«سوال من این است که بهترین رنگ برای ست کردن کت و شلوارهای اسپرت کدام است؟ و اینکه آیا می‌توانید یک لیست از انواع خاصی از کفش‌ها برای پوشیدن با شلوارهای اسپرت کلاسیک بیان کنید؟»

بسیار خب، این سوالی است که خیلی از مردها با آن مواجهند، اینطور نیست؟ ما این مطلب را از آنجایی می‌دانیم که مردان بسیاری را در خیابان می‌بینیم که شلوارها و کفشهای نامناسبی را با هم پوشیده‌اند. مردان عزیز، باید بدانید که مد مردان، چیزی فراتر از کت و شلوارهای خاکستری است. بطور کلی رنگ‌های مختلفی برای یک مرد قابل قبول است، به شرطی که بداند دنبال چه چیزی است.

بعضی قوانین کلی وجود دارند که باید رعایت شوند. خوشبختانه اطلاعاتی که در ادامه می‌آید به شما و بقیه مردان کمک خواهد کرد تا شلوارهای اسپرت کلاسیک را با کفش‌های مناسب ست کنید.

یک هماهنگی کامل

بعنوان یک قانون کلی، مردان وقتی می‌خواهند تصمیم بگیرند که کدام کفش را با کدام شلوار بپوشند، باید از این ترکیب رنگ‌ها پیروی کنند (بدون در نظر گرفتن اینکه لباس مورد نظرشان رسمی است یا نه). به یاد داشته باشید که رنگ‌های بسیار دیگری هستند که می‌توانند در این ترکیب رنگ بکار بروند، اما ما این کار را به روشی ساده انجام خواهیم داد.

رنگ کفش رنگ شلوار / کت وشلوار مشکی، قهوه ای مایل به زرد یا قهوه‌ای شتری مشکی قهوه‌ای شتری، قرمز تیره، مشکی خاکستری هر سایه‌ای از رنگ‌های قهوه‌ای، مشکی و شتری قهوه‌ای قرمز تیره، قهوه ای مایل به زرد و شتری، مشکی آبی تیره هر سایه‌ای از رنگ‌های قهوه‌ای، شتری و مشکی رنگهای تن زمین (مانند قهوه‌ای، خاکستری تیره و…)

حالا از آنجایی که انواع خاصی از کفش‌ها را با سبک‌های مشخصی از شلوار می‌پوشند، در این مورد نیز چند پیشنهاد برایتان داریم:

شلوارهای خاکی رنگ اسپرت را اینگونه بپوشید:

۱. برای آنکه ظاهری کلاسیک داشته باشید، شلوارهای خاکی را با یک جفت کالج یا کفش مردانه‌ی منگوله‌دار بپوشید تا یک استایل بیزینسی کلاسیک بدست بیاورید.

۲. برای آنکه ظاهر دانشجویی پیدا کنید، شلوار خاکی‌تان را با یک جفت کالج بپوشید.

۳. اگر می‌خواهید کمتر رسمی باشید، مثلا برای مهمانی‌های تابستانی، دنبال یک جفت کفش با طرح بافت و به رنگ عسلی، یا کالجی چرمی که دور دوزی دارد باشید.

۴. من شخصا شلوارهای خاکی‌ام را با یک جفت کفش چرمی بنددار و نوک تیز می‌پوشم.

شلوارهای پارچه‌ای‌تان را اینگونه بپوشید:

۱. اگر می‌خواهید ظاهر اسپرتتری داشته باشید، کفش سگک دار بپوشید. سگک‌های ظریف این کفش‌ها کاملا برازنده‌ی شماست.

۲. برای ظاهر بیزینسی، شلوار پارچه‌ای تان را با یک جفت کفش رسمی یا کالج منگوله‌دار بپوشید. برای اینکه ظاهر با مزه‌تری پیدا کنید، می‌توانید یک جفت کالج جیر را امتحان کنید.

۳. اگر بدنبال یک استایل مد روز هستید، یک جفت کالج مدل سرخ پوستی مشکی یا شتری با دوخت دقیق و تزئینات مدرن بپوشید.

کت و شلوارتان را اینگونه بپوشید:

کلاسیک: هر مردی باید یک جفت کفش بنددار چرمی سیاه داشته باشد. این نوع کفش جزء مهمی از کمد لباس هر مردی است. آن کفش‌هایی که کشیده هستند و پنج سوراخ بند دارند، و آنهایی که رویشان تزئینات منحنی شکل یا یک خط صاف دارد که نوک کفش را از بدنه‌ی آن مجزا کرده‌اند، اصالت و مردانگی خاصی دارند.

راه راه: برای کت و شلوارهای راه راهتان به سراغ کفش‌های مجلسی و براق مردانه بروید.

رسمی‌: برای مواقع رسمی‌تر، کفش‌های خاص مناسبتی، ساده اما بسیار شیک را امتحان کنید. کفش‌هایی که نوک مربعی یا تیز، اما کاملا ساده دارند.

مد روز: و در آخر اگر بدنبال یک استایل فشن هستید، نیم بوت با نوک تیز یا مربعی، در چند دقیقه استایل شما را تغییر می‌دهند.

مردان عزیز، یادتان نرود که مهم نیست چه چیزی پوشیده‌اید، بلکه مهم این است که چگونه لباس پوشیده‌اید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار