تبلیغات

کارنامه نهایی کنکور سراسری ۹۶ منتشر شد

کارنامه نهایی کنکور سراسری ۹۶ منتشر شد

مجموعه: علمی و تکنولوژی تعداد بازدید: 8 views

کارنامه نهایی کنکور سراسری ۹۶ منتشر شد

به گزارش جام جم آنلاین از ایرنا، کارنامه نهایی شرکت کنندگان در آزمون سراسری سال ۱۳۹۶ دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی کشور، بعدازظهر سه شنبه، ۲۸ شهریور بر روی سایت اینترنتی سازمان سنجش به نشانی www.sanjesh.org قرار گرفت.

داوطلبان می توانند با وارد کردن شماره داوطلبی یا شماره پرونده آزمون خود به همراه شماره شناسنامه و سال تولد، کارنامه خود را مشاهده کنند.

در این کارنامه، رتبه داوطلب، آخرین رتبه پذیرفته شده در هر یک از کدرشته محل‌های انتخابی داوطلب در میان متقاضیان و در سهمیه مربوط ، قابل مشاهده است.

داوطلبانی که پس از دریافت کارنامه نتایج نهایی، درباره مندرجات کارنامه و یا انتخاب رشته خود سؤال یا ابهامی داشته باشند می‌توانند حداکثر تا ۲۰ مهرماه از طریق سامانه پاسخگویی اینترنتی سازمان سنجش اقدام کنند.

آزمون سراسری سال ۹۶ دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی کشور در روزهای پنجشنبه و جمعه ۱۵ و ۱۶ تیر ماه در ۳۷۲ شهرستان و ۴۷۸ حوزه امتحانی در کشور و ۲۷ حوزه در ۲۳ کشور دنیا برگزار شد.

در آزمون سراسری سال ۹۶ تعداد ۹۳۰ هزار و ۴۸۲ نفر ثبت نام کردند که از این تعداد، حدود ۵۹ درصد زن و ۴۱ درصد مرد بودند که از این تعداد، ۸۳۸ هزار و ۹۷۲ نفر در جلسه آزمون شرکت کردند و نهایتا ۸۳۸ هزار و ۹۲۹ داوطلب مجاز به انتخاب رشته شدند.

نتایج نهایی کنکور امسال، شامگاه جمعه ۲۴ شهریورماه از طریق سایت سازمان سنجش اعلام شد.

منبع مطلب : بروزها

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار