تبلیغات

حقایقی برای ثروتمند شدن

ثروتمند شدن truths-millionaires

این یک خیال واهی است که چیزی را بخواهید و نتوانید هیچگونه فداکاری در راهش بکنید. خیلی از افراد خواهان ثروت هستند اما برای رسیدن به آن، راهی بی فایده را در پیش می‌گیرند.

به گزارش آلامتو به نقل از lifehack؛ خوب است پیش از آغاز سفرتان به‌سوی پولدار شدن، درمورد موفقیت افراد ثروتمند مطالعه کنید. نه تنها در پولدارشدن به شما کمک می‌کند بلکه برای پولدار ماندن هم توصیه‌های خوبی دارد. از این اشتباهات رایج که به فرصت‌های پولدارشدن‌تان لطمه می‌زند اجتناب کنید:

پولدارها تلاش نمی‌کنند

اگر قرار است فکر کنید، بزرگ فکر کنید. – دونالد ترامپ

موفقیت، نیازمند تلاش و سخت‌کوشی فراوان است. خیلی از مردم به سختی کار می‌کنند نه برای این‌که پولدار شوند، بلکه صرفا برای پرداخت هزینه‌ها. تماما به طرز فکر ما درباره ثروت بستگی دارد چون می‌تواند تاثیری مستقیم روی میزان درآمدمان داشته باشد. به‌جای این‌که صرفا روی کارکردن متمرکز شوید، باید شروع کنید به ثروتمند شدن. کار کردن باید برای‌تان یک هدف باشد نه فقط وسیله‌ای برای گذران زندگی.

پولدارها، به پولدار شدن‌شان ایمان نداشتند

من همیشه می‌دانستم که قرار است ثروتمند شوم. فکر نمی‌کنم هرگز حتی یک لحظه هم شک کرده باشم. – وارن بافِت

خیلی از مردم، ثروتمندن شدن را از ته دل دوست دارند و می‌پرستند اما نمی‌توانند تصور کنند که خودشان هم یکی از ثروتمندان باشند. آنها فکر می‌کنند یک پولدار، حتما باید کلاهبرداری یا خلافی کرده باشد که به ثروت رسیده باشد. آنها ترجیح می‌دهند به پولدارها حسادت کنند و این و آن را بابت ناتوانی‌شان در ثروتمند شدن، سرزنش نمایند.

تمام پولدارها، پول را به‌عنوان چیزی می‌بینند که حق‌شان است داشته باشند. شما مجبورید تفکر مثبت را درخود پرورش دهید تا مطمئن شوید که به ثروت دست می‌یابید. این فکر اشتباه را نکنید که ثروت متعلق به تعداد کمی از افراد است و شما نمی‌توانید جزوشان باشید.

همچنین بخوانید: چرا من پولدار نیستم؟پولدارها، به ندای درون‌شان اعتماد نمی‌کنند

موفقیت success,آموزش پولدار شدن

این‌کار را بکن، دست به‌کار شو! – ریچارد برانسون

اگر می‌خواهید ثروتمند شوید باید دست از اهمیت دادن به این که دیگران درباره شما چه می‌گویند بردارید. نباید خودتان را دست کم بگیرید یا ببینید صرفا با منابعی که در اختیار دارید چه می‌توانید بکنید.

پولدار شدن، یک سِیر پرتکاپوست که فقط توسط شما انجام می‌شود. و شما باید به شم و سرشت‌تان اجازه دهید زمان‌های خاصی برای تصمیم‌گیری‌های هوشمندانه هدایت‌تان کنند.

پولدارها امروز و فردا می‌کنند

درحالی‌که بیشترمردم منتظرند قرعه به نامش بیفتد و برای نیکبختی دعا می‌کنند، افراد شگفت‌انگیز، درحال حل مشکلات هستند. – استیو سیبولد

خیلی از افراد درست وقتی که لازم است دست به عمل بزنند، ترجیح می‌دهند منتظر بمانند. خیلی‌ها منتظر رسیدن زمان مناسب، سرمایه مناسب، یا فرصتی بهتر هستند پیش از آن‌که دست به کار شوند. شما نمی‌توانید منتظر موفقیت بمانید، باید به‌دنبالش بروید تا با آن مواجه شوید.

هیچ‌کس قرار نیست مشکلات شما را حل کند غیر از خود شما. تعلل کردن، دزد زمان است و انتظار، شما را از رسیدن به چیزی که واقعا می‌خواهید و کسی که می‌توانید باشید، باز خواهد داشت. شما نمی‌توانید پیگیری و جستجوی‌تان برای ثروت را ترک کنید و به‌دنبال احتمالات بروید یا به عوامل بیرونی اجازه دهید تعیین کنند چه کسی باشید.

پولدارها رابطه وحشتناکی با پول دارند

مهم نیست چقدر پول در می‌آورید، اما مهم است که چقدر پول نگه‌می‌دارید، چقدر برای‌تان سود دارد، و برای چند نسل نگهش می‌دارید. – رابرت کیوساکی

برای موفقیت باید با پول همان‌جوری رفتار کنید که یک عاشق حسود و با غیرت با معشوقش رفتار می‌کند. شما باید رابطه خود را با پول بهتر کنید تا پولدار شوید. داشتن یک رابطه درست با پول، یعنی مسئول و محترم باشید و با پول، کارهای افتخارآمیز انجام دهید. یاد بگیرید که پول را وسیله‌ای برای رسیدن به چیزی ببینید که می‌خواهید.

زمانی که شروع به نگاه کردن به پول به‌عنوان یک آزادیبخش می‌کنید و نه یک خبیث لازم، خواهید توانست به یک آسودگی خیال مالی برسید و فرصت‌های بیشتری را جذب کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار